open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 752/1942/18

Провадження №: 1-в/752/229/19

У Х В А Л А

01.07.2019 року м. Київ

Голосіївський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Єсауленко М.В.,

при секретарі - Царанковій Д.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання представника Голосіївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області про звільнення

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Києва, громадянки України, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_2 , не працюючої,

від відбування основного покарання у зв`язку із закінченням іспитового строку,

за участю учасників кримінального провадження:

прокурора - Машковського В.Р.,

засудженої - ОСОБА_1 ,

встановив:

вироком Голосіївського районного суду м. Києва від 18.04.2018 року ОСОБА_1 засуджена за ч.1 ст.191, ч.3 ст.191 КК України до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з матеріальною відповідальністю на 1 рік. На підставі ст.75 КК України ОСОБА_1 звільнена від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком 1 рік.

В поданні орган з питань пробації ставить питання про звільнення засудженої ОСОБА_1 від призначеного основного покарання у зв`язку із закінченням іспитового строку.

Суд, вислухавши думки прокурора і засудженої, які подання підтримали та просили його задовольнити, дослідивши матеріали особової справи № 74/2018, дійшов до наступного.

З матеріалів особової справи судом встановлено, що 19.07.2018 р. ОСОБА_1 в Голосіївському РВ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області була ознайомлена з порядком та умовами відбування покарання з випробуванням. За час перебування на обліку ОСОБА_1 зарекомендувала себе з позитивної сторони, виконувала всі покладені на неї обов`язки, скарг з місця її проживання не надходило.

Встановлений ОСОБА_1 іспитовий строк закінчився 18.04.2019р. За даними ДІТ МВС від 08.05.2019р. остання до кримінальної відповідальності не притягувалася, адміністративні правопорушення не вчиняла.

Згідно ч.1 ст.78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про звільнення засудженої від призначеного їй основного покарання.

На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст.78 КК України, ст.ст. 538, 539 КПК України, суд, -

ухвалив:

подання Голосіївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області задовольнити.

ОСОБА_1 звільнити від призначеного вироком Голосіївського районного суду м. Києва від 18.04.2018 року основного покарання у виді позбавлення волі у зв`язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 7 днів з дня її оголошення шляхом подання апеляційної скарги через Голосіївський районний суд м. Києва.

Суддя М.В. Єсауленко

Джерело: ЄДРСР 82734884
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку