open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.05.2019

Справа

№607/11588/19

Слідчий

суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Багрій Т.Я., за участю секретаря судового засідання Костиник О.П., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Миц П.І. про проведення криміналістичного дослідження транспортного засобу, –

встановив :

СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області проводиться досудове розслідування, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019210010001331 від 04 травня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України.

Слідчий СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Миц П.І. звернувся до суду із клопотанням в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019210010001331 від 04 травня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України про проведення криміналістичного дослідження автомобіля марки "Audi" модель "A4" днз - НОМЕР_1 .

В судове засідання старший слідчий, будучи повідомленим про дату та час розгляду клопотання, не з`явився, однак відповідно до ч.3 ст.244 КПК України його неявка не перешкоджає розгляду клопотання.

Дослідивши клопотання, оглянувши копії матеріалів кримінального провадження, якими слідчий обґрунтовує клопотання, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як вбачається із клопотання, 01.05.2019 року у вечірню пору доби  ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , перебуваючи поблизу буд. № 12, що по вул. Польова у м. Тернопіль, незаконно заволодів транспортним засобом марки "Audi" модель "A4" днз - НОМЕР_1 , номер шасі - НОМЕР_2 , темно-синього кольору. Даними  діями  ОСОБА_2 заподіяно матеріальну шкоду на суму 30 000 гривень

На даний час в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні виникла необхідність у спеціальних знаннях.

З цією метою, у відповідності до п.2 ч.2 ст.242 та ст.243 КПК України необхідно залучити експерта (експертів) для проведення експертизи. 

Так, у відповідності до ч.1 ст. 242 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з`ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

У зв`язку з тим, що проведення судової експертизи здійснюється фахівцями державних установ НДЕКЦ МВС України, тому вищезазначену експертизу для виконання слідчий просить призначити в Тернопільський НДЕКЦ МВС України з переліком запитань, які необхідно поставити перед експертом та які мають істотне значення для кримінального провадження.

Беручи до уваги підстави, викладені у клопотанні та те, що для вирішення вказаних питань, які мають істотне значення для кримінального провадження необхідне залучення експерта, слідчий суддя приходить до переконання про підставність і обґрунтованість клопотання, а відтак, про його часткове задоволення за виключенням зобов`язання Тернопільський НДЕКЦ надати іншій особі за дорученням старшого слідчого чи дорученням керівника органу досудового розслідування висновок експерта за результатами експертизи, оскільки відповідно до ч. 9 ст. 244 КПК України висновок експерта, залученого слідчим суддею, надається особі, за клопотанням якої він був залучений.

Крім цього, слідчий суддя вважає за доцільне визначити експертну установу, якій необхідно доручити проведення експертизи, а саме ту, яку вказує слідчий у клопотанні, а також погодити питання, зазначені слідчим у клопотанні, які необхідно експертам (експерту) дослідити в ході проведення експертизи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 242, 244, 245 КПК України, –

постановив:

Клопотання слідчого СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Миц П.І. про проведення криміналістичного дослідження транспортного засобу – задовольнити частково.

Доручити експертам (експерту) Тернопільського НДЕКЦ МВС України провести у кримінальному провадженні №12019210010001331 криміналістичне дослідження транспортного засобу;

Поставити перед експертами (експертом) Тернопільського НДЕКЦ МВС України наступний перелік питань, які необхідно дослідити в ході проведення експертизи:

- Чи піддавався змінам ідентифікаційний номер кузова автомобіля  марки "Audi" модель "A4" днз - НОМЕР_1 , номер шасі - НОМЕР_2 , темно-синього кольору?

- Якщо так, то яким шляхом?

- Який первинний номер кузова?

- Чи піддавався змінам ідентифікаційний номер двигуна автомобіля  марки "Audi" модель "A4" д.н.з - НОМЕР_1 , номер шасі - НОМЕР_2 , темно-синього кольору?

- Якщо так, то яким шляхом?

Зобов`язати Тернопільський НДЕКЦ надати слідчому СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Миц П.І. висновок (висновки) експерта (експертів) за результатами експертизи.

Узадоволенні інших вимог клопотання –відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти ухвали можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

Т

. Я. Багрій

Джерело: ЄДРСР 82594488
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку