open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.06.2019

Справа

№607/12252/19

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбич В.Л., за участю секретаря судового засідання Грабської Ю.І., розглянувши у судовому засіданні в залі суду, в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського РВП ТВП ГУНП в Тернопільській області Купчака О.І. погоджене прокурором Тернопільської місцевої прокуратури Білецьким Ю.Ю. про тимчасовий доступ до речей і документів,-

                                      В С Т А Н О В И В :

       Слідчий СВ Тернопільського РВП ТВП ГУНП в Тернопільській області Купчак О.І. за погодженням з прокурором Тернопільської місцевої прокуратури Білецьким Ю.Ю. звернувся до суду в рамках кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019210180000304 від 19.05.2019 року, за ознаками злочину, передбаченого частиною 3. Ст.. 185 КК України із клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ТОВ "лайфселл", що в м. Київ, вул. Солом"янська,11 щодо надання послуг рухомого мобільного зв`язку в період часу з 18 години 00 хвилин 01 травня 2019 року по 23 годину 30 хвилин 19 травня 2019 року за номерами мобільних телефонів НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 .

       Представник ТОВ "лайфселл" в судове засідання не з`явився, хоча про день та час розгляду клопотання повідомлявся судом належним чином. Відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України, слідчий суддя вважає, що неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.

       В судовому засіданні слідчий клопотання підтримала та просить його задовольнити.

       Заслухавши слідчого, вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як вбачається із клопотання слідчого, в період часу з 21 години 30 хвилин по 23 годину 18.05.2019 року невідома особа шляхом віджиму металопластикових дверей, проникла до приміщення будинку за адресою АДРЕСА_1 , звідки таємно викрала золотий ланцюжок із підвіскою загальною масою 30 грам, вартістю 3000і гривень, чоловічий наручний годинник марки «ORIS», вартістю 30000 гривень та грошові кошти вартістю 2600 гривень та інші ювелірні вироби в асортименті, чим спричинила потерпілому ОСОБА_1 матеріальну шкоду.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстр досудових розслідувань за № 12019210160000304 від 19.05.2019 року за ознакам кримінального правопорушення, передбаченого ч. З ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло.

Під час проведення досудового розслідування встановлено, що до скоєння даного кримінального правопорушення причетні особи, які на час підготовки, вчинення злочину та збуту викраденого майна, а саме у період з 18 години 00 хвилин 01 травня 2019 року по 2 годину 30 хвилин 19 травня 2019 року користувалися мобільними телефонами, абонентськими номерами НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 .

Виходячи із вищезазначеного, з метою перевірки абонентів за номерами мобільних

телефонів НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 на причетність до вчинення

вказаного кримінального правопорушення, а також з метою встановлення можливих

спільників вчинення кримінального правопорушення - потрібно отримати інформацію

ретрансляційних антен операторів телекомунікацій ТОВ «Лайфселл» за номерам

мобільних телефонів НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 .

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв`язку ТОВ"лайфселл", та може мати значення для доказування у кримінальному провадженні.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.162 КПК України інформація яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій про зв`язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, маршрутів передання тощо відноситься до охоронюваної законом таємниці.

       Відповідно до п.п. 1,2 ч.5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

       Враховуючи наведене та те, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ТОВ "лайфселл", що в м. Київ, вул. Солом"янська,11 про зв`язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення. Дані відомості відносяться до охоронюваних законом та можуть бути використані, як докази у кримінальному провадженні, а тому слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

       На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 162, 163, 164, 309 КПК України, -

                                П О С Т А Н ОВ И В :

       Клопотання слідчого СВ Тернопільського РВП ТВП ГУНП в Тернопільській області Купчака О.І. погоджене прокурором Тернопільської місцевої прокуратури Білецьким Ю.Ю. про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.

       Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського РВП ТВП ГУПН України в Тернопільській області Калінгер Назару Васильовичу, слідчому СВ Тернопільського РВП ТВП ГУПН України в Тернопільській області Лобачу Тарасу Івановичу, слідчому СВ Тернопільського РВП ТВП ГУПН України в Тернопільській області Купчаку Олександру Ігоровичу, оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Єлкову Олексію Олексійовичу, оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Дзюбаку Андрію Васильовичу, оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Равлику Олегу Олеговичу, оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Новосаду Тарасу Романовичу, оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Філіповському Володимиру Богдановичу, оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Шуб`яку Назару Степановичу, старшому оперуповноваженому СКП Тернопільського РВП

Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області Ващенку Віктору Володимировичу, на тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора телекомунікацій рухомого (мобільного) зв`язку ТОВ "лайфселл", що в м. Київ, вул. Солом"янська,11 з можливістю вилучити вищезазначену інформацію,скопіювавши її на електронний носій, щодо надання послуг рухомого мобільного зв`язку в період часу з 18 години 00 хвилин 01 травня 2019 року по 23 годину 30 хвилин 19 травня 2019 року за номерами мобільних телефонів  НОМЕР_1 ,  НОМЕР_2 ,  НОМЕР_3 , а саме:

-адреса розташування базової станції;

-тип з`єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

-дата, час та тривалість з`єднання;

-ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) (абонентський, серійний, IMSI номери сім-картки, ІМГІ);

-ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв`язку (абонент Б), з`єднання нульової тривалості;

-за наявності контрактної угоди надати відомості про абонента.

       Строк дії ухвали встановити протягом одного місяця з дня її постановлення.

       У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

       Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

В

. Л. Дзюбич

Джерело: ЄДРСР 82594374
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку