open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 699/99/19

Номер провадження № 2/699/265/19

УХВАЛА

про відкриття провадження у цивільній справі

28.01.2019 року м. Корсунь-Шевченківський

Суддя Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області Линдюк В.С., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (адреса місця реєстрації та проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1) до Моринської сільської ради (юридична адреса: с. Моринці Корсунь-Шевченківського району Черкаської області) про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області з даним цивільним позовом у якому просить визнати поважною причину пропуску нею строку для прийняття спадщини та визначити їй додатковий строк один місяць для подачі заяви до нотаріальної контори про прийняття спадщини за законом після її матері ОСОБА_2, яка померла 08.10.2014 року.

Відповідно до змісту позовних вимог предметом позову є визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, з підстав, передбачених ч. 3 ст. 1272 ЦК України.

Вказана позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України та підсудна Корсунь-Шевченківському районному суду Черкаської області, оскільки згідно ч. 1 ст. 30 ЦПК України подана за місцезнаходженням нерухомого майна, яке належало спадкодавцю, та розташоване на території колишньої Виграївської сільської ради.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлено.

З огляду на вказане, а також особливості розгляду справ у спорах щодо спадкування, вважаю за можливе відкрити провадження у справі та призначити її до судового розгляду за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання, яке відповідно до ч. 1 ст. 196 ЦПК України, є обов’язковим.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 7, 11, 30, 43, 49, 128, 148, 175, 177, 187, 189, 190, 196, 259-261, 274, 277, 353, 354, пп. 15.5 п. 1 розділу ХІІІ «Перехідних положень» ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Моринської сільської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.

Розгляд цивільної справи проводити за правилами загального позовного провадження, з викликом сторін.

Підготовче засідання у даній цивільній справі провести о 10 год. 30 хв. 18.02.2019 року у залі судових засідань Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати сторонам.

Відповідачу одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

У разі заперечення проти позову відповідачу протягом п’ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали надіслати (надати) до суду відзив на позовну заяву, який відповідає вимогам ч. 3 ст. 178 ЦПК України, та докази, що підтверджують заперечення проти позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач – заперечення на відповідь позивача, протягом трьох днів з дати їх отримання.

У разі ненадання копії відзиву на позов, відповіді на відзив іншому учаснику справи у встановлений судом строк, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею, за виключенням відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності.

Апеляційна скарга на ухвалу щодо відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності може бути подана до Апеляційного суду Черкаської області через Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області протягом п’ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.

Учасники справи мають можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресом сторінки: http://court.gov.ua/sud2310/. 

Суддя Линдюк В.С.

Джерело: ЄДРСР 79543378
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку