open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
 

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 33013 , м. Рівне,  вул. Набережна, 26А

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

"05" липня 2018 р.                                                                        Справа  № 918/393/18

Господарський суд Рівненської області у складі судді Церковної Н.Ф., при секретарі судового засідання Рижлго Б.А., розглянувши матеріали справи за позовом Рівненського обласного центру зайнятості в особі Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості до відповідача ОСОБА_1 об’єднаного управління Пенсійного фонду України про стягнення заборгованості в сумі 25      621,32 грн,

за участі представників сторін:  

від позивача: ОСОБА_2, довіреність № 01-1073 від 02.05.2018 року,  

від позивача: ОСОБА_3, довіреність № 01-319 від 31.01.2018 року

від відповідача: не з'явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

У червні 2018 року Рівненський обласний центр зайнятості в особі Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернувся до Господарського суду Рівненської області із позовною заявою до ОСОБА_1 об’єднаного управління Пенсійного фонду України про стягнення заборгованості в сумі  25      621,32 грн.

Ухвалою суду від 14.06.2018 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, постановлено розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження, судове засідання призначено на 05.07.2018 року.

20.06.2018 року через відділ канцелярії та документообігу суду відповідач подав клопотання про зупинення провадження у справі № 918/393/18 до набрання законної сили рішення Житомирського апеляційного адміністративного суду у справі №817/639/17, проте ніяких доказів в підтвердження цього відповідачем не долучено .

У судове засідання 05.07.2018 року з'явились представники позивача.

Представник  відповідача  у судове засідання не з'явився, хоча про час, дату і місце розгляду справи був повідомлений належним чином, що підтверджується наявними у матеріалах справи повідомленнями про вручення поштових відправлень. Явку свого повноважного представника у призначене судове засідання не забезпечив, витребуваних судом документів не надав, вимог ухвали суду від 14.06.2018 року не виконав.

Згідно ч. 1 ст. 216 ГПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених ч.2 ст. 202 цього кодексу.

Частиною 2 ст. 202 ГПК України визначено, що суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про направлення йому ухвали з повідомленням про дату, час і місце судового засідання; перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження.

Оскільки від відповідача надійшло клопотання про зупинення провадження у справі без належного обгрунтування та доказів,  суд вважає за можливе розгляд справи відкласти для витребування нових доказів.

Керуючись ст.ст. 12,   202, 234, 247, 250 - 252 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на "01" серпня  2018 року на 15 год 00 хв.

2. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: 33013, Україна, м. Рівне,  вул. Набережна, 26 А, зал судових засідань № 10.

3. Витребувати у відповідача належним чином засвідчену копію рішення Рівненського окружного адміністративного суду та Житомирського апеляційного адміністративного суду у справі №817/639/17.

4. Суд звертає увагу сторін що подання доказів у справі здійснюється відповідно до ст.80 ГПК України.

5. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.

6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Веб -адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: https://court.gov.ua/sud5019/.

Суддя                                                                        Церковна Н.Ф.   

Джерело: ЄДРСР 75134672
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку