open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 562/4436/17

У Х В А Л А

"04" липня 2018 р.                

       Здолбунівський районний суд Рівненської області у складі головуючого судді Кушніра О.Г., розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в :

У грудні 2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправними дії відповідача щодо відмови у перерахунку та виплаті пенсії з урахуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за три попередні роки, що передують року звернення із заявою про призначення пенсії за віком; зобов'язати відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу 1,35 %.

Ухвалою суду від 11 січня 2018 року відкрито провадження в даній адміністративній справі та прийнято позовну заяву до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

07 лютого 2018 року на адресу суду надійшло письмове клопотання представника відповідача про розгляд справи в порядку загального позовного провадження з посиланням на ч.4 ст.260 КАС України.

Відповідно до вимог ч.7 ст.260 КАС України частини друга - шоста цієї статті не застосовуються до справ, визначених пунктами 1-9 частини шостої статті 12 цього Кодексу.

З огляду на те, що відповідно до п.3 ч.6 ст.12 КАС України дана адміністративна справа є справою незначної складності, то до неї не застосовуються положення частин другої-шостої ст.260 КАС України і суд не може перейти до її розгляду в порядку загального провадження.

Згідно з ч.5 ст.262 КАС України за клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд дійшов висновку, що характер спірних правовідносин та предмет доказування у цій справі вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.

Таким чином, розгляд адміністративної справи здійснюватиметься за правилами спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з викликом учасників справи.

Керуючись ст.ст.241, 248, 256 КАС України, суд

у х в а л и в:

Клопотання Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області про розгляд справи в порядку загального позовного провадження залишити без задоволення.

Розгляд справи призначити за правилами спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з викликом учасників справи та призначити судове засідання для розгляду справи по суті у приміщенні Здолбунівського районного суду Рівненської області (м. Здолбунів, вул. Незалежності, 10, Рівненської області) на 10:00 годину 20 липня 2018 року.

Про дату, час та місце судового розгляду справи повідомити сторін. Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (представникам).

Ухвала окремо не оскаржується. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя :

Джерело: ЄДРСР 75128125
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку