open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 369/7892/18

Провадження №1-кс/369/2513/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04.07.2018 м. Київ

Слідчий суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Усатов Д.Д., при секретарі Ярмак О.В., розглянувши клопотання прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, радника юстиції Островської Х.І. про тимчасовий доступ до речей та документів, у кримінальному провадженні за №32016110800000005 від 15.01.2016, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України,-

В С Т А Н О В И В:

До суду звернувся прокурор Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області Островська Х.І.з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.

Свої вимоги прокурор мотивує тим, що Слідчим управлінням фінансових розслідувань Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом Києво - Святошинської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32016110800000005 від 15.01.2016 за фактом ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Карамелія» (код ЄДРПОУ 38738227), що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України.

Підставою для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань стало дослідження ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області за №12/10-36-16-00-14/38738227 «Про результати дослідження фінансово-господарських операції, проведених за участю ТОВ «Карамелія» (код ЄДРПОУ 38738227) з ТОВ «СП Трейд» (код ЄДРПОУ 39370704) та з ТОВ «Євробізнес Лайф» (код ЄДРПОУ 39419634), за період з 01.03.2015 по 31.07.2015 року, згідно з яким ТОВ «Карамелія» в період березня- липня 2015 року, відображаючи проведення фінансово-господрських взаємовідносин з ТОВ «Євробізнес» та ТОВ «СП Трейд», ухилилось від сплати податків на загальну суму 7 908 300 грн.

В ході досудового розслідування, що ТОВ «Карамелія» придбавало цукор у ТОВ «Євробізнес Лайф». Відповідно до товарно-транспортних накладних перевезення здійснювалося зі складу ТОВ «Євробізнес Лайф», що розташований за адресою: Київська область, м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 1.

Однак проведеним оглядом адреси складського приміщення ТОВ «Євробізнес Лайф» встановлено, що за даною адресою знаходиться багатоповерхова житлова будівля, будь-які складські приміщення відсутні.

Також, ухвалою Голосіївського районного суду м. Києва директора ТОВ «Євробізнес Лайф» ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 205 КК України.

Крім того слідством встановлено, головний бухгалтер ТОВ «Карамелія» ОСОБА_3, який у своїй діяльності користується мобільним телефоном з НОМЕР_1, який обслуговується ПрАТ «Київстар» (код ЄДРПОУ 21673832),

В ході досудового розслідування виникла необхідність у документальному підтвердженні факту контакту головного бухгалтеру ТОВ «Карамелія» являється гр ОСОБА_3, з службовими особами та представниками підприємств, що мають ознаки «фіктивності», причетності останнього до умисного ухилення від сплати податків

Враховуючи те, що у оператора мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» (код ЄДРПОУ 21673832) перебувають речі і документи, в яких міститься інформація, яка сама по собі має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а саме даних про осіб, їх зв'язки та місце перебування, тобто відомості, що будуть використані як докази причетності до злочину і не можуть бути отримані іншим шляхом, виникла необхідність в застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження у виді тимчасового доступу до речей і документів.

Як зазначено у ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходиться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії, та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 162 КПК України інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікації, про зв'язок абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, відноситься до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах.

Інформація, про тимчасовий доступ до якої заявлено клопотання, перебуває або може перебувати у володінні оператора мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» (код ЄДРПОУ 21673832) та у сукупності з іншими документами кримінального провадження має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; дана інформація може бути використана у якості доказів, а іншими способами встановити достовірні дані щодо зв'язку абонента не можливо.

У відповідності до ч. 4 ст.107 КПК України фіксація судового засідання технічними засобами не здійснювалась.

Клопотання розглядалось у відсутність службових осіб ПрАТ «Київстар» з метою унеможливлення знищення або переховування вказаних у клопотанні документів.

Вивчивши клопотання, документи, якими воно обґрунтовується, приходжу до переконання про обґрунтованість заявленого прокурором клопотання та необхідність його задоволення, оскільки прокурором у клопотанні доведено наявність достатніх підстав вважати, що вказані ним документи перебувають у володінні ПрАТ «Київстар» в сукупності з іншими документами мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, відомості, що містяться в зазначених документах, можуть бути використані, як докази під час судового розгляду, а також неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою вказаних вище документів.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 131, 132, 159-164,309 КПК України, слідчий суддя -

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати старшому слідчому СУ ФР Києво - Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, старшому лейтенанту податкової міліції Гуріну Володимиру Олександровичу та прокурору Києво - Святошинської місцевої прокуратури Київської області Островській Христині Ігорівні або особі, уповноваженій на здійснення тимчасового доступу до речей і документів ПрАТ «Київстар» (код ЄДРПОУ 21673832), розташоване за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53; документів, які містять дані щодо мобільних терміналів які були обладнані сім- картками з номерами: НОМЕР_2, а саме форма їх обслуговування (передплата чи договір), із зазначенням кому належать номера, які використовувались (ються), якщо телекомунікаційні послуги надаються з оформленням договірних відносин, відомості щодо дати, часу і тривалості вхідних та вихідних телефонних з'єднань, з посиланням на ретранслятор та прив'язку до базових станцій та їх адресу, а також адресу місцеперебування абонентів зазначених телефонних номерів в момент кожного вхідного та вихідного телефонного з'єднання, з посиланням на ретранслятор та прив'язку до базових станцій та їх адресу, із зазначенням типу з'єднання, ідентифікатора (ІМЕІ та IMSI) та зміст вхідних та вихідних SMS-повідомлень і інформацію про GPRS-трафік, з урахуванням нульових дзвінків вказаних номерів абонентів стільникового зв'язку, а саме: НОМЕР_2, в період часу 01.01.2014 по 01.01.2017 р. р.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала діє протягом одного місяця.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: Д.Д.Усатов

Джерело: ЄДРСР 75122704
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку