open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 149/1295/18

Провадження №2-а/149/58/18

Номер рядка звіту 101

У Х В А Л А

про повернення позовної заяви

через неусунення недоліків

05.07.2018 р. м. Хмільник

Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Войнаревич М.  Г. , розглянувши адміністративну справу за позовом Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, третя особа – ОСОБА_1 про скасування постанови головного державного виконавця про накладення штрафу за невиконання рішення, -

ВСТАНОВИВ:

У травні 2018 р. до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області надійшов вказаний адміністративний позов.

Ухвалою Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 25.05.2018 року, позовні вимоги залишено без руху та надано строк для їх усунення, оскільки в порушення ст. 161 КАС України, позивач до позовної заяви не додав копій додатків до позовної заяви для відповідачів та третьої особи.

30.05.2018 року вищевказана ухвала була направлена позивачу - Головному управлінню Пенсійного фонду України у Вінницькій області (м. Вінниця по вул.. Хмельницьке шосе, 7) для відома.

На адресу Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області 05.07.2018 року повернулося рекомендоване повідомлення у зв’язку із закінченням терміну зберігання.

Згідно ст. 126 ч. 8 КАС України,  вважається, що повістку вручено юридичній особі, якщо вона доставлена за адресою, внесеною до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, або за адресою, яка зазначена її представником, і це підтверджується підписом відповідної службової особи.

Відповідно до ст. 169 ч. 4 п. 1 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

У зв’яжу із вище викладеним, суд вважає за необхідне позовну заяву повернути позивачу, оскільки не усунені недоліки позовної заяви у встановлений законом строк, у відповідності до ст.. 169 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 126, 169, 248, 294 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, третя особа – ОСОБА_1 про скасування постанови головного державного виконавця про накладення штрафу за невиконання рішення повернути позивачу через не усунення недоліків.

Повернення позовної заяви у відповідності до ст. 169 ч. 8 КАС України, не позбавляє права для повторного звернення до суду в порядку, встановленого законом.

Ухвала суду може бути оскаржена безпосередньо до Вінницького Апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її складення.

       Суддя: Войнаревич М. Г.

Джерело: ЄДРСР 75113406
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку