open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 601/1944/17

Провадження № 1-кс/601/763/2017

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 листопада 2017 року Слідчий суддя Кременецького районного суду Тернопільської області Мочальська В.М., при секретарі судового засідання Коляді О.В., за участю слідчого СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду м.Кременці клопотання слідчого СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням прокурора Кременецької місцевої прокуратури ОСОБА_3, про дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю,-

В С Т А Н О В И В :

З клопотання вбачається, що 26.10.2017 року невідома особа шляхом зриву замків на вхідних дверях аптеки «Тарас» де фізична особа підприємець ОСОБА_4 здійснювала підприємницьку діяльність, що по вул. Шевченка, 46, м. Кременець Тернопільської області, та проникла в приміщення аптеки, звідки скоїла крадіжку медичних препаратів та засобів медичного призначення, чим завдала матеріальну шкоду останній.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017210120000654 від 26.10.2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

В судовому засіданні слідчий СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_1 клопотання підтримав та просить його задовольнити з підстав, наведених у клопотанні.

Заслухавши доводи слідчого, вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

З метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення та отримання доказів, слідчий клопоче про надання дозволу на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, а саме: витребувати в компанії оператора телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку ПрАТ «ВФ Україна» інформацію про всі факти з’єднань (як вхідних так і вихідних) стільникових телефонів, як контрактних так і карткових з переліком: серійних номерів телефонних апаратів (ІМЕІ) та телефонних номерів карток, які в них використовувалися, дати, часу, тривалості здійснення дзвінка, прив’язкою до місцевості та азимутом перебування абонента, за період часу з 08:00 год. 26.10.2017 року по 18:00 год. 26.10.2017 року, до абонентів, що обслуговувались базовими станціями LAC 54081 CID 52219, LAC 54083 CID 54083 яка знаходиться в оператора телекомунікацій рухомого(мобільного) зв’язку ПрАТ «ВФ Україна», юридична адреса: м. Київ, вул. Лейпцизька, 15.

З врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг рухомого (мобільного) зв’язку ПрАТ «ВФ Україна», має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення особи, яка скоїла дане кримінальне правопорушення, отримання доказів, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.   

 На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, слідчий суддя -

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати слідчому СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_1,оперуповноваженому СКП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_5; оперуповноваженому СКП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_6; оперуповноваженому СКП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_7; оперуповноваженому СКП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_8; оперуповноваженому СКП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_9; оперуповноваженому СКП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_10 право на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, яка знаходиться в оператора телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку ПрАТ «ВФ Україна», юридична адреса: м. Київ, вул. Лейпцизька,15, а саме: інформацію про всі факти з’єднань (як вхідних так і вихідних) стільникових телефонів, як контрактних так і карткових з переліком: серійних номерів телефонних апаратів (ІМЕІ) та телефонних номерів карток, які в них використовувалися, дати, часу, тривалості здійснення дзвінка, прив’язкою до місцевості та азимутом перебування абонента за період часу з 08 год. 00 хв. 26.10.2017 року до 18 год. 00 хв. 26.10.2017 року, абонентів, що обслуговувались базовими станціями LAC 54081 СІD 52219, LAC 54083 CID 54083.

Строк дії ухвали один місяць з дня постановлення ухвали.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.    

Слідчий суддя:

ОСОБА_11

Джерело: ЄДРСР 70443749
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку