open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 236/2777/17

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 жовтня 2017 року Краснолиманський міський суд Донецької області в складі:

головуючого судді Шаньшиної М.В.,

при секретарі Ковнєровій І.О.,

за участю:

позивача ОСОБА_1,

представника відповідача ОСОБА_2,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в місті Лиман цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Слов’янського управління по газопостачанню та газифікації Публічного акціонерного товариства «Донецькоблгаз», про визнання дій протиправними та скасування нарахованої заборгованості,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Краснолиманського міського суду Донецької області перебуває вказана цивільна справа.

В позовній заяві позивач заявила клопотання про долучення на стороні позивача ОСОБА_3 соціального захисту населення в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог. В судовому засіданні 24.10.2017 року позивач підтримала вказане клопотання, вважала, що залучення ОСОБА_3 соціального захисту населення в якості третьої особи є необхідним для надання пояснень представником вказаного органу щодо законності призначення субсидії позивачу.

Представник відповідача проти задоволення вказаного клопотання заперечувала, вважаючи, що рішення в цій справі ніяким чином не може вплинути на права або обов’язки ОСОБА_3 соціального захисту населення щодо однієї зі сторін. Зазначила, що управління по газопостачанню та газифікації не здійснює контроль за законністю призначення субсидій.

Суд, вислухавши думку сторін, дослідивши подану позовну заяву дійшов наступного висновку.

Відповідно до вимог ст. 35 ЦПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до ухвалення судом рішення, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі.

Порядок залучення до участі у справі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог регулюється ст. 36 ЦПК України. Так, сторона, в якої за рішенням суду виникне право заявити вимогу до третьої особи або до якої у такому випадку може заявити вимогу сама третя особа, зобов'язана повідомити суд про цю третю особу.

У заяві про залучення третьої особи повинні бути зазначені ім'я (найменування) третьої особи, місце її проживання (перебування) або місцезнаходження та підстави, з яких вона має бути залучена до участі у справі.

Суд повідомляє третю особу про справу, направляє їй копію заяви про залучення третьої особи і роз'яснює її право заявити про свою участь у справі. Копія заяви надсилається особам, які беруть участь у справі. Якщо від третьої особи не надійшло повідомлення про згоду на участь у справі, справа розглядається без неї.

Якщо особи, які беруть участь у справі, заперечують проти залучення чи допуску третьої особи до участі в справі, це питання вирішується судом залежно від обставин справи.

Судом встановлено, що клопотання позивача не містить повного найменування третьої особи, місця її перебування або місцезнаходження та підстав, з яких вона має бути залучена до участі у справі. Надані в судовому засіданні пояснення позивача щодо необхідності надання представником ОСОБА_3 соціального захисту населення пояснень з приводу законності призначення субсидії не свідчить про те, що рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін. Крім того, таке клопотання не викладене окремою заявою, що унеможливлює виконання судом вимог ст. 36 ЦПК в разі його задоволення.

За таких обставин, клопотання позивача задоволенню не підлягає. Одночасно суд роз’яснює, що позивач не позбавлений права звернутися із відповідною заявою до ухвалення судом рішення.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 35, 36 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

В задоволенні клопотання позивача ОСОБА_1 про залучення ОСОБА_3 соціального захисту населення в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя -

Джерело: ЄДРСР 69737900
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку