open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Сторожинецький районний суд Чернівецької області

Справа № 723/1755/17

Провадження № 2/723/2243/17

У Х В А Л А

06 жовтня 2017 року Сторожинецький районний суд Чернівецької області

в складі: головуючого судді Дедик Н.П.,

при секретарі Антофій О.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сторожинець цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», в особі її регіональної філії «Львівська залізниця» до Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області, ОСОБА_1, третьої особи на стороні відповідачів ОСОБА_2 управління Держгеокадастру у Чернівецькій області про визнання незаконним рішення сільської ради, державного акта на право власності на земельну ділянку, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ПАТ «Українська залізниця», в особі її регіональної філії «Львівська залізниця» звернувся до суду з позовом до Великокучурівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області, ОСОБА_1, третьої особи на стороні відповідачів ОСОБА_2 управління Держгеокадастру у Чернівецькій області про визнання незаконним рішення сільської ради, державного акта на право власності на земельну ділянку

21.07.2017 року ухвалою суду було відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду.

В судове засідання представник позивача Позивач ПАТ «Українська залізниця», в особі її регіональної філії «Львівська залізниця» - ОСОБА_3 не з’явився, надав суду заяву, в якій просив витребувати у Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області копію державного акту на право власності на земельну ділянку, кадастровий номер 7324589700:01:004:0155, виданого ОСОБА_1; витребувати у Великокучурівської сільської ради копію рішення Тисовецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області №41-4/06 від 01.09.2006 року та розглянути справу у його відсутності.

Відповідачі в судове засідання не з’явились, хоча були належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи.

Представник третьої особи на стороні відповідачів - Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області в судове засідання не з’явився, надав суду заяву, в якій просив цивільну справу розглянути у відсутності представника.

Відповідно до ст.137 ч.1 ЦПК України  у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі. 

Зважаючи на те, що копія зазначеного державного акту на право власності на земельну ділянку може бути надана третьою особою за ухвалою суду, суд вважає, що клопотання позивача слід задовольнити.

Керуючись ст.137 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання представника позивача ПАТ «Українська залізниця», в особі її регіональної філії «Львівська залізниця» ОСОБА_3 задовольнити.

Витребувати у Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області копію державного акту на право власності на земельну ділянку, кадастровий номер 7324589700:01:004:0155, виданого ОСОБА_1.

Витребувати у Великокучурівської сільської ради рішення Тисовецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області №41-4/06 від 01.09.2006 року.

Зазначені документи необхідно надати суду до 30 жовтня 2017 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ

Джерело: ЄДРСР 69371598
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку