open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

29.08.2017 № 820/3688/17

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Мельников Р.В., розглянувши матеріали позовної заяви, поданої ОСОБА_2 до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА _2 звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд:

- визнати протиправними дії ДФС України та ГУ ДФС у Харківській області, які виразилися у відмові призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності працівника міліції, в порядку затвердженому постановою КМУ № 707 від 12.05.2007р., ОСОБА_2 в розмірі чотирирічного грошового забезпечення, як інваліду II групи у загальній сумі 97718,40 грн. (дев'яносто сім тисяч сімсот вісімнадцять гривень 40 копійок);

- зобов'язати ГУ ДФС у Харківській області повторно прийняти заяву ОСОБА_2, здійснити перерахунок суми одноразової грошової допомоги, сформувати відповідний висновок та відповідний пакет документів згідно вимог порядку затвердженого постановою КМУ № 707 від 12.05.2007р. та направити для затвердження до ДФС України;

- зобов'язати ДФС України розглянути та затвердити відповідний висновок щодо ОСОБА_2 та направити на адресу ГУ ДФС у Харківській області;

- зобов'язати ГУ ДФС у Харківській області здійснити нарахування та виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без установлення інвалідності працівника міліції, в порядку затвердженому постановою КМУ № 707 від 12.05.2007 р., ОСОБА_2 в розмірі чотирирічного грошового забезпечення, як інваліду II групи у загальній сумі 97718,40 грн., в строки передбачені даною постановою.

Спір виник з публічно-правових відносин та згідно зі статтею 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів і має розглядатись в порядку адміністративного судочинства.

Відповідно до статей 18-19 Кодексу адміністративного судочинства України справа підсудна Харківському окружному адміністративному суду.

Подана позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 107, 110, 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В :

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.

Запропонувати відповідачу у разі невизнання адміністративного позову подати суду до судового засідання заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень (оригінали - для огляду; належним чином засвідчені копії - до матеріалів справи).

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Адміністративна справа розглядається колегією у складі трьох суддів відповідно до статті 24 Кодексу адміністративного судочинства України.

Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, про те, що вони мають права і обов'язки, визначені статтями 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Р.В. Мельников

Джерело: ЄДРСР 68588035
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку