open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

28 липня 2014 року м. Чернівці

Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Чернівецької області Одинак О. О. ознайомившись з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 24 червня 2014 року,

встановив:

Дана справа не може бути передана на розгляд колегії суддів для вирішення питання про призначення її до розгляду, оскільки апеляційна скарга подана після закінчення строків, установлених статтею 294 ЦПК України і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку.

Так, відповідно до частити 1 статті 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

З журналу судового засідання від 24 червня 2014 року вбачається, що ОСОБА_1 не був присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення (а.с.25-26).

З повідомлення про вручення поштового відправлення від 25 червня 2014 року №5930001284601 вбачається, що апелянт отримав копію оскаржуваного рішення 2 липня 2014 року (а.с.33).

Таким чином, останнім днем строку, визначеного для подання до суду апеляційної скарги апелянтом, враховуючи вихідні дні, є 14 липня 2014 року.

Зі штемпелю на конверті вбачається, що апеляційна скарга була направлена до суду засобами поштового зв’язку 15 липня 2014 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження вказаного рішення суду першої інстанції (а.с.39).

Доводи апелянта про те, що він отримав копію рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 24 червня 2014 року 8 липня 2014 року спростовуються повідомленням про вручення поштового відправлення від 25 червня 2014 року №5930001284601 (а.с.33).

З матеріалів справи вбачається, що особа, яка подала апеляційну скаргу, не порушує питання про поновлення цього строку.

Згідно частини 3 статті 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Враховуючи наведене, вважаю, що апеляційну скаргу ОСОБА_1 слід залишити без руху та надати апелянту строк для подання до суду заяви про поновлення строку на апеляційне скарження рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 24 червня 2014 року із зазначенням підстав для його поновлення

Керуючись ст.ст. 121, 294, 295, 297 ЦПК України,

ухвалив :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 24 червня 2014 року залишити без руху.

Надати ОСОБА_1 тридцятиденний строк з моменту отримання копії даної ухвали для подання до суду заяви про поновлення строку на апеляційне скарження рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 24 червня 2014 року із зазначенням підстав для його поновлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя апеляційного суду

Чернівецької області ОСОБА_3

Джерело: ЄДРСР 68146526
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку