open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 569/9838/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 липня 2017 року м.Рівне

Суддя Рівненського міського суду В.М.Кухарець розглянувши матеріали, які надійшли з управління Патрульної поліції в місті Рівному Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрована та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, тимчасово не працює, до адміністративної відповідальності за ст.124 КпАП України, –

В С Т А Н О В И В:

17 червня 2017 року близько 15 год. 28 хв. ОСОБА_1, керуючи на перехресті вулиць Пушкіна - Соборна в м.Рівне автомобілем марки FORD FOCUS, державний реєстраційний номер НОМЕР_1, порушила вимоги пунктів 2.3б), 10.1 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306, що спричинило пошкодження керованого нею транспортного засобу внаслідок зіткнення автомобіля з бордюром та металевим пішохідним огородженням.

В суді ОСОБА_1 пояснила, що свою вину в порушенні Правил дорожнього руху не заперечує, хоча на її думку причиною дорожньо-транспортної пригоди могло бути створення їй аварійної обстановки водієм автомобіля HYUNDAI TUCSON, державний реєстраційний номер 18 0520, який, рухаючись по головній дорозі - вулицею Соборною, раптово розпочав маневр повороту ліворуч, при цьому виїхав на смугу зустрічного руху, де перебувала вона, що змусило її різко повернути праворуч, притиснувшись автомобілем до бордюру та металевого огородження.

Її вина також підтверджується наявними у справі матеріалами, зокрема, фактичними даними, встановленими протоколом про адміністративне правопорушення серії БР №252032 від 17.06.2017 р.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, однак враховуючи характер цього правопорушення, яким не заподіяно істотної шкоди фізичній чи юридичній особі, суспільству або державі, було вчинене водієм через необережність, особу порушниці, яка вперше протягом календарного року притягується до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху (принаймні інших документальних даних в матеріалах справи немає, а судом не здобуто), вчинене правопорушення слід визнати малозначним та звільнити порушницю від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Керуючись ст.ст.22, 280, 283, п.3 ч.1 ст.284, ч.ч.1 – 3 ст.294 КпАП України, –

П О С Т А Н О В И В:

Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.124 КпАП України закрити та оголосити їй усне зауваження.

Після набрання цією постановою законної сили повернути ОСОБА_1 вилучене у неї посвідчення водія серія ВАН 820448 від 07.06.2013 р.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Протягом десяти днів з дня її винесення постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 67639510
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку