open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

16.06.2017

Справа №522/10683/17

1-«кс»/522/10514/17

УХВАЛА

Іменем України

16 червня 2017 року Слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси Кушніренко Ю.С.

за участю секретаря Радецької Г.Д.

розглянувши скаргу ОСОБА_1 на бездіяльність посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до слідчого судді з скаргою на бездіяльність посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР.

В своїй скарзі ОСОБА_1 зазначає, що 02.06.2017 року вона звернулась до Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області з повідомленням про кримінальне правопорушення. Проте відомості до ЄРДР внесені не були.

Заявник в судове засідання не з’явився, надав заяву у якій просив суд розглядати скаргу за його відсутністю.

Слідчий до судового засідання по розгляду скарги не з’явився, про час та місце розгляду скарги був повідомлений, про причини неявки до судового засідання не повідомив.

Зважаючи на вищенаведене, згідно з ст. 306 КПК України, вважаю можливим розглядати скаргу за відсутності слідчого

Розглянувши скаргу, вважаю необхідним задовольнити скаргу ОСОБА_1 на бездіяльність посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР частково, а саме: зобов’язати посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення, викладені в заяві ОСОБА_1 від 02.06.2017р. та розпочати розслідування.

Що стосується вимог заявника, щодо визнання бездіяльності посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області незаконной, слід зауважити, що зазначені вимоги не передбачені діючим кримінально – процесуальним законодавством, зокрема ст. 307 КПК України, яка містить вичерпаний перелік ухвал слідчих суддів, які виносяться за результатами розгляду скарг на рішення, дію чи бездіяльність слідчого чи прокурора.

Що стосується вимоги заявника щодо зобов’язання посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення, викладені в заяві ОСОБА_1 від 02.06.2017р. та розпочати розслідування, вважаю, що в зазначеній частині вимоги заявника підлягають задоволенню.

Згідно ст. 214 КПК України, «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, або після самостійного виявлення ним з будь – якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування».

Так, 02.06.2017 року ОСОБА_1 звернулась до Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області з повідомленням про кримінальне правопорушення.

Згідно чинного кримінально – процесуального законодавства, відомості викладені в заяві про вчинене кримінальне правопорушення невідкладно, але не пізніше 24 годин вносяться до ЄРДР. Рішення щодо наявності чи відсутності складу кримінального правопорушення в обставинах викладених в заяві про злочин, може бути прийнято слідчим, прокурором лише за результатами проведеного розслідування, яке розпочинається разом з внесенням відомостей про злочин до ЄРДР.

Згідно ст. 303 КПК України: « На досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого, або прокурора – бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення…».

В даному випадку вбачається, що посадовими особами Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області була допущена бездіяльність яка полягає в не внесенні відомостей про злочин, викладених в заяві ОСОБА_1 від 02.06.2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На підставі вищенаведеного, вважаю необхідним скаргу ОСОБА_1 на бездіяльність посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР – задовольнити.

Керуючись ст.ст.214, 303, 307,309 КПК України

УХВАЛИВ:

Скаргу ОСОБА_1 на бездіяльність посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР – задовольнити частково.

Зобов’язати посадових осіб Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення, викладені в заяві ОСОБА_1 від 02.06.2017р. та розпочати розслідування.

В іншій частині скарги – відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає, а заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя:

Джерело: ЄДРСР 67184292
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку