open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Ленінський районний суд м.Полтави

Справа № 553/229/17

Провадження № 2/553/444/2017

У Х В А Л А

Іменем України

29.03.2017

м

. Полтава

Ленінський районний суд м. Полтави в складі:

головуючого судді – Чистик І.О.,

при секретарі – Павленко І.В.,

з участю позивача – ОСОБА_1,

представників відповідачів – ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтаві матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_5 підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради, ОСОБА_6, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_7 та ОСОБА_8, про припинення дій, які порушують право позивача на отримання послуг з теплопостачання, відновлення становища, яке існувало до порушення, відшкодування моральної шкоди, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_5 підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 2», ОСОБА_6 про припинення дій, які порушують право позивача на отримання послуг з теплопостачання, відновлення становища, яке існувало до порушення, відшкодування моральної шкоди.

До початку судового розгляду позивачем ОСОБА_1 заявлено клопотання про залучення до участі у справі у якості співвідповідача підприємства «Полтаватеплоенерго».

Представники відповідача ОСОБА_5 підприємства «Житлово-експлуатаційної організації № 2» заявлене клопотання підтримали, також просили суд залучити до участі у цивільній справі в якості співвідповідача ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», яке є теплопостачальною організацією та виконавцем послуг з централізованого опалення.

Представник відповідача ОСОБА_6 проти задоволення клопотання не заперечував.

Відповідно до ч.1 ст. 33 ЦПК України суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред’явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.

З урахуванням положень ст. 33 ЦПК України, доданих до позову відомостей про те, що приладу обліку теплової енергії перебувають на балансі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», суд вважає заявлене клопотання обґрунтованими та такими, що підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В :

Залучити Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» до участі у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_5 підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради, ОСОБА_6, треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_7 та ОСОБА_8, про припинення дій, які порушують право позивача на отримання послуг з теплопостачання, відновлення становища, яке існувало до порушення, відшкодування моральної шкоди – у якості співвідповідача.

Копію ухвали суду та копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів направити відповідачу, а також запропонувати подати у строк до 10 травня 2017 року письмові заперечення проти позову і посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Призначити по справі судове засідання на 9 годину 30 хв10 травня 2017 року в приміщенні суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ленінського районного суду м. Полтави

ОСОБА

_9

Джерело: ЄДРСР 65560956
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку