open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УХВАЛА

06 грудня 2016 р.

Справа № 804/7768/15

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Єфанової О.В.

розглянувши в порядку письмового провадження заяву Дніпродзержинського об'єднаного Управління пенсійного фонду України Дніпропетровської області про заміну сторони виконавчого провадження у справі №804/7768/15 за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Баглійському районі м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області до Державного закладу "Дніпродзержинська санітарно-епідеміологічна станція об'єкту з особливим режим роботи" Міністерства охорони здоров'я України про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Дніпродзержинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області звернулося із заявою про заміну сторони виконавчого провадження у справі №804/7768/15.

В обґрунтування заяви зазначено, що у зв'язку з реорганізацією органів ПФУ є необхідність в заміні сторони виконавчого провадження.

Сторони в судове засідання не з'явилися, повідомлені належним чином, що підтверджується матеріалами справи.

У відповідності до ч.6 ст.128 КАС України, суд вирішив розглянути справу в порядку письмового провадження.

Як вбачається з матеріалів справи, 03.08.2015 року Дніпропетровським окружним адміністративним судом винесено постанову по адміністративній справі №804/7768/15 за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Баглійському районі м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області до Державного закладу "Дніпродзержинська санітарно-епідеміологічна станція об'єкту з особливим режим роботи" Міністерства охорони здоров'я України про стягнення заборгованості, якою адміністративний позов задоволено та 28.10.2015 року видано виконавчий лист.

Згідно ч.1, 2 ст.264 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником. Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" було вирішено реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття окремих органів Пенсійного фонду України за переліком, згідно з додатком 1, перейменувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України за переліком згідно з додатком 2.

Відповідно до додатку 1 територіальні органи Пенсійного фонду України, а саме: управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Дніпродзержинська, управління Пенсійного фонду України в Баглійському районі м. Дніпродзержинська, управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м. Дніпродзержинська реорганізуються шляхом злиття у Дніпродзержинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.

Отже, заява Дніпродзержинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області про заміну сторони виконавчого провадження у справі №804/7768/15 підлягає задоволенню.

Керуючись ст.160, ст.165, ст.264 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву Дніпродзержинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області про заміну сторони виконавчого провадження у справі №804/7768/15 - задовольнити.

Замінити сторону виконавчого провадження по справі №804/7768/15 за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Баглійському районі м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області до Державного закладу "Дніпродзержинська санітарно-епідеміологічна станція об'єкту з особливим режим роботи" Міністерства охорони здоров'я України про стягнення заборгованості, а саме:

замінити позивача - Управління Пенсійного фонду України в Баглійському районі м. Дніпродзержинська на Дніпродзержинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд у порядок і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

О.В. Єфанова

Джерело: ЄДРСР 64677101
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку