open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 550/56/17

Провадження №1-кп/550/18/17

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02 лютого 2017 року смт. Чутове

Чутівський районний суд Полтавської області

в складі: головуючого судді - Михайлюк О.І.,

за участю секретаря судового засідання - Самойленко Н.В.,

прокурора - Голубицького В.В.,

потерпілої - ОСОБА_1,

обвинуваченого - ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду кримінальне провадження № 12016170350000606 за обвинуваченням

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, не перебуваючого на військовому обліку, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, жителя ІНФОРМАЦІЯ_5, в силу ст. 89 КК України не судимого,

у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України,-

в с т а н о в и в :

26.12.2016 р., близько 22:00 год., ОСОБА_2, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння по вул. Островського в смт. Скороходове Чутівського району Полтавської області, на ґрунті неприязних відносин, діючи з прямим умислом, з метою спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_1, пальцями правої руки, стиснутими в кулак, наніс один удар в область правого чола ОСОБА_1, чим заподіяв шкоду її здоров’ю у вигляді порушення анатомічної цілості та фізіологічних функцій тканин.

Внаслідок злочинних дій ОСОБА_2 потерпіла ОСОБА_1, отримала тілесні ушкодження у вигляді: закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, синця та садна шкіри чола справа, які кваліфікуються як легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_2 свою вину у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України визнав повністю, про обставини вчинення злочину дав показання, як указано в мотивувальній частині вироку.

З’ясувавши правильність розуміння обвинуваченим суті пред’явленого обвинувачення, не маючи сумніву у добровільності та істинності його позиції, суд, роз’яснивши учасникам судового провадження зміст ч. 3 ст. 349 КПК України, за їх згодою визнав недоцільним дослідження доказів фактичних обставин справи, та обмежився допитом обвинуваченого, потерпілого та вивченням матеріалів, що характеризують особу обвинуваченого, т.я. показання обвинуваченого відповідають фактичним обставинам справи і ніким з учасників кримінального провадження не оспорюються. Одночасно учасникам судового провадження роз'яснено, що у такому випадку, вони будуть позбавлені права оскаржити ці обставини в апеляційному порядку.

Дії обвинуваченого ОСОБА_2 судом кваліфікуються за ч. 2 ст. 125 КК України, як умисні легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

При призначенні покарання обвинуваченому ОСОБА_2 суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, його особу, що він скоїв злочин, який відповідно до ст. 12 КК України відноситься до злочину невеликої тяжкості, по місцю проживання характеризується посередньо.

Обставинами, що пом'якшують покарання ОСОБА_2, суд визнає його щире каяття у вчинені злочину, а також активне сприяння розкриттю злочину.

Обставиною, що обтяжує покарання обвинуваченому ОСОБА_2, суд визнає вчинення ним злочину у стані алкогольного сп’яніння

Згідно медичного висновку Чутівської ЦРЛ Полтавської області у ОСОБА_2 психічних і поведінкових розладів внаслідок вживання алкоголю не виявлено, лікування не потребує. Працездатний.

Процесуальні витрати - відсутні.

Цивільний позов не заявлявся.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне призначити обвинуваченому ОСОБА_2, покарання у виді штрафу в межах санкції ч. 2 ст. 125 КК України. Призначене судом покарання є необхідним і достатнім для його виправлення та попередження вчинення ним нових злочинів.

Керуючись ст. ст. 368, 369, 370, 373, 374, 395 КПК України, суд –

у х в а л и в :

ОСОБА _2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 (п’ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п’ятдесят) грн. 00 коп.

Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до апеляційного суду Полтавської області через Чутівський районний суд Полтавської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Головуючий О. І. Михайлюк

Джерело: ЄДРСР 64470977
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку