open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
10.01.2017 Єдиний унікальний № 371/21/17

Провадження № 2-а/371/15/17

У Х В А Л А

про відкриття скороченого провадження

10 січня 2017 року суддя  Миронівського районного суду Київської області Гаврищук А.В. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Миронівської районної державної адміністрації Київської області про визнання дій протиправними та стягнення недоплаченої суми щорічної разової грошової допомоги як учаснику бойових дій,

в с т а н о в и в

До Миронівського районного суду 6 січня 2017 року надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Миронівської районної державної адміністрації Київської області про визнання дій протиправними та стягнення недоплаченої суми щорічної разової грошової допомоги як учаснику бойових дій.

Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються: учасники бойових дій, Герої України - у справах, пов’язаних з порушенням їхніх прав.      

Як вбачається із наданого позивачем посвідчення серії АА №224636 виданого 09.09.2015 пред'явник цього посвідчення має право на пільги встановлені законодавством України для ветеранів війни - учасників бойових дій.

Таким чином з матеріалів справи вбачається, що позивача звільнено від сплати судового збору.

Позовна заява відповідає вимогам ст. 104-106 КАС України.

Позовна заява подана в межах строку звернення до суду, встановленого КАС України, оскільки позивачу стало відомо про порушення його права з відповіді Управління соціального захисту населення Миронівської районної державної адміністрації Київської області за № 01-17/157 від 15.11.2016.

Згідно із п. 2 ч. 1 ст. 183-2 КАС України скорочене провадження застосовується в адміністративних справах щодо: оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

На підставі викладеного, керуючись ст. 107, 110, 121, 183-2 КАС   України, суд,

у х в а л и в:

Відкрити скорочене провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Миронівської районної державної адміністрації Київської області про визнання дій протиправними та стягнення недоплаченої суми щорічної разової грошової допомоги як учаснику бойових дій.

Відповідно до ч. 3 ст. 183-2 КАС України роз’яснити відповідачу - Управління соціального захисту населення Миронівської районної державної адміністрації Київської області його право подати протягом десяти днів з дня одержання цієї ухвали письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються або заяву про визнання позову. Заперечення проти позову чи заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду.

Справа буде розглянута суддею одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

У разі, якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного і обґрунтованого судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, справа буде розглянута за загальними правилами цього Кодексу, про що постановляється ухвала, яка не підлягає оскарженню.

Справа буде розглянута у порядку скороченого провадження не пізніше наступного дня з дня надходження до суду заяви відповідача про визнання позову або не пізніше трьох днів з дня закінчення строку, передбаченого ч. 3 ст. 183-2 КАС України, якщо до суду не було подано заперечення відповідача, або не пізніше п’яти днів з дня подання відповідачем заперечення проти позову.

Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, відповідачу також надіслати копію позовної заяви з додатками.

Відповідно до вимог ст. 107 КАСУ сторонам роз’яснити їх процесуальні дії та обов’язки, встановлені  ст. ст. 49, 51 КАСУ, зокрема: робити із матеріалів справи виписки, знімати копії із матеріалів справи, одержувати копії судових рішень, оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів, додатково за власний рахунок замовляти і отримувати в суді засвідчені копії документів і витяги з них; позивач має право до розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитись від адміністративного позову; відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Ухвала може бути оскаржена у частині недотримання правил підсудності до Київського апеляційного адміністративного суду через Миронівський районний суд Київської області протягом п’яти днів з дня отримання її копії, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: А.В. Гаврищук

Джерело: ЄДРСР 63984882
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку