open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 640/3464/16-к

н/п 1-кп/640/300/16

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"13" жовтня 2016 р. Київський районний суд м. Харкова в складі:

головуючої судді – Лях М.Ю.,

при секретарі – Хомінської Т.В.,

за участю прокурора – Калюжко А.А.,

обвинуваченої – ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про зміну, скасування чи продовження запобіжного заходу відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, яка зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.2 ст.15 ч.2 статті 185 КК України, суд -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Київського районного суду м. Харкова знаходиться обвинувальний акт за матеріалами кримінального провадження, внесеного в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань № 12016220490000580 від 30.01.2016 року  за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2 статті15, ч. 2 статті185 КК України.

Відповідно до статті 331 КПК України під час судового розгляду суд за клопотанням сторони обвинувачення або захисту має право своєю ухвалою змінити, скасувати або обрати запобіжний захід щодо обвинуваченого.

В судовому засіданні прокурор просив продовжити застосування відносно обвинуваченої ОСОБА_1 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою посилаючись на те, що  обставини та ризики, через які відносно обвинуваченої був застосований запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не відпали, а підстави для зміни запобіжного заходу – відсутні.

В судовому засідання обвинувачена ОСОБА_1 не заперечувала проти задоволення клопотання прокурора.

Заслухавши думку присутніх учасників судового розгляду, суд приходить до висновку, що обраний відносно обвинуваченої запобіжний захід у вигляді тримання під вартою необхідно продовжити, оскільки будь-яких даних про зменшення чи відсутність ризиків, передбачених статтею 177 КПК України для застосування відносно обвинуваченої більш м'якого запобіжного заходу ніж тримання під вартою судом не встановлено.

Обраний відносно обвинуваченої ОСОБА_1 запобіжний захід відповідає характеру та тяжкості діяння, яке їй інкримінується, виключає можливість ухилення обвинуваченої від суду, а відтак існує реальна необхідність у продовженні строку тримання під вартою.

В матеріалах провадження вбачаються достатні підстави для продовження ОСОБА_1 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки відсутні підстави вважати, що на даний час інші (менш суворі) запобіжні заходи, передбачені ст. 176 КПК України, можуть забезпечити виконання обвинуваченою процесуальних обов'язків, що випливають із ст. 177 КПК, та її належну поведінку.

Під час розгляду питання про зміну запобіжного заходу судом вивчалась можливість застосування відносно ОСОБА_1 більш м’якого запобіжного заходу для запобігання вищезазначених ризиків. Однак, відповідно до практики Європейського суду з прав людини, суд своїм рішенням повинен забезпечити не тільки права підозрюваного, а й високі стандарти охорони загальносуспільних прав та інтересів. Забезпечення таких стандартів, як підкреслює Європейський суд з прав людини, вимагає від суду більшої суворості в оцінці порушень цінностей суспільства.

На підставі наведеного, керуючись статтею 331 КПК України, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити застосування запобіжного заходу відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.2 ст.15 ч.2 статті 185 КК у вигляді тримання під вартою в Харківській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області до 12 грудня 2016 року включно.

Розмір застави залишити визначену ухвалою Київського районного суду м. Харкова від 25.02.2016 року в розмірі 13780 грн. (тринадцять тисяч сімсот вісімдесят гривень), які необхідно внести на депозитний рахунок ТУДСА України у Харківській області (одержувач: ТУДСА України у Харківській області, код одержувача: 26281249; МФО банку: 820172, банк: Державна казначейська служба України, рахунок: 37318098006674 (справа № 640/3464/16-к , н/п   1-кс/640/300/16) до сплину терміну тримання під вартою.

При внесенні визначеної суми застави ОСОБА_1 з-під варти звільнити.

У разі внесення застави, покласти на ОСОБА_1 обов’язки: 1) прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду за першою вимогою; 2) не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду; 3) повідомляти слідчого, прокурора, слідчого суддю чи суд про зміну свого місця проживання.

Копію ухвали направити до Харківської установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області – для виконання, прокурору, обвинуваченому – для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.   

   

Суддя Київського районного суду

м. Харкова                                                                                                  М.Ю. Лях

Джерело: ЄДРСР 62010451
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку