open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 703/995/15-к

1-кс/703/172/15

У Х В А Л А

23 лютого 2015 року слідчий суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Манько М.В. при секретарі Пшенишній А.І., з участю прокурора Смілянської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1, слідчого СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сміла клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно

ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, працюючого помічником машиніста локомотивного ДЕПО м. Знам’янка, зі слів – раніше судимого,

підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України,

в с т а н о в и в:

ОСОБА _3 20 лютого 2015 року, близько 22 год. 10 хв., повторно, за попередньою змовою та разом з ОСОБА_4 шляхом пошкодження вхідних дверей проникли до будинку № 123 по вул. Центральна в с. Мельниківка Смілянського району Черкаської області, де в присутності господаря даного домоволодіння ОСОБА_5 відкрито викрали грошові кошти в сумі 880 грн. та авторську книгу потерпілого, чим спричинили йому матеріальну шкоду.

За заявою потерпілого 21 лютого 2015 року слідчим СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015250230000249 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України, як відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням в житло.

22 лютого 2015 року ОСОБА_3 вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України.

Підозрюваний ОСОБА_3 в судовому засіданні вину визнав повністю та щиро розкаявся у вчиненому.

Слідчий та прокурор повністю підтримали клопотання.

Клопотання підлягає до задоволення з наступних підстав.

Відповідно до ст. 183 КПК України тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом, який застосовується виключно у разі, якщо прокурор доведе, що жоден із більш м'яких запобіжних заходів не може запобігти ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України.

ОСОБА_3 підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, за яке законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Перебуваючи на волі, ОСОБА_3 може ухилятися від слідства і суду, перешкоджати встановленню істини у кримінальній справі та вчиняти нові злочини, знищити або сховати речі, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, впливати на свідків та потерпілих.

Враховуючи неможливість запобігання цим ризикам шляхом застосування більш м’яких запобіжних заходів, вказане клопотання підлягає до задоволення, а запобіжний захід відносно ОСОБА_3 має бути обраний у вигляді тримання під вартою.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 176 – 178, 182, 183, 184, 194 КПК України, слідчий суддя

у х в а л и в:

Клопотання задовольнити повністю.

Обрати відносно ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів – по 23 квітня 2015 року включно.

Копію ухвали направити начальнику Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області, начальнику Черкаського СІЗО.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області протягом 5 днів з моменту її проголошення.

Слідчий суддя: М.В.Манько

Джерело: ЄДРСР 61726358
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку