open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                   

                                                                                

Справа № 22а-21077/11

У Х В А Л А

13 квітня 2011 року                                                    м. Кривий Ріг

          Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Дніпропетровської області Ляховська І.Є., розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області на рішення Софіївського районного суду Дніпропетровської області від 22 липня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області про визнання бездіяльності Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області щодо перерахунку щомісячної соціальної допомоги незаконною та стягнення заборгованості по виплаті надбавки до пенсії як дитині війни, -

В С Т А Н О В И Л А :

Ухвалою судді апеляційного суду від 03 вересня 2010 року апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області на рішення Софіївського районного суду Дніпропетровської області від 22 липня 2010 року залишена без руху на строк до 22 жовтня 2010 року для усунення її недоліків, а саме: надання документів на підтвердження повноважень виконуючого обов’язки начальника управління Пенсійного Фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області ОСОБА_2, яка підписала апеляційну скаргу, а також надання доказів на підтвердження поважності причин пропуску процесуального строку

У зв’язку з відсутністю поштових марок вищезазначена ухвала суду не направлена на адресу Управління Пенсійного фонду України в в Софіївському районі Дніпропетровської області.

Рішенням Конституційного Суду України від 09 вересня 2010 року № 19-рп\2010 визнано такими, що не відповідають Конституції України, положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18.02.2010 року № 1691-VІ, у зв’язку із чим апеляційний суд був позбавлений права розглядати справи зазначеної категорії.

30 грудня 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до розділу XII «Прикінцеві положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо передачі справ, пов'язаних із соціальними виплатами».

Зазначеним Законом передбачено, що апеляційній скарги, які подані до апеляційних судів до дня набрання чинності цим Законом, розглядаються апеляційними судами в порядку адміністративного судочинства.

Ухвалою судді апеляційного суду від 21 лютого 2011 року апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області на рішення Софіївського районного суду Дніпропетровської області від 22 липня 2010 року залишена без руху на строк до 21 березня 2011 року для усунення вищезазначених недоліків

Із матеріалів справи вбачається, що копія ухвали від 21 лютого 2011 року отримана апелянтом 25 лютого 2011 року (а.с. 45), проте до теперішнього часу вимоги ухвали не виконано, недоліки скарги не усунено.

Відповідно до положень ст. 108, 189 КАС України в разі невиконання ухвали суду про залишення скарги без руху у встановлений судом строк, скарга вважається неподаною та повертається особі, яка її подала.

За таких обставин апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області необхідно визнати такою, що не подана, та повернути апелянту.

          Керуючись ст. 108, 189 КАС України, суддя –

У Х В А Л И Л А :

          Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі Дніпропетровської області на рішення Софіївського районного суду Дніпропетровської області від 22 липня 2010 року вважати неподаною і повернути заявнику.

          Ухвала набирає законної сили з дня її постановлення, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного Суду України протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.

Суддя І.Є.Ляховська

Джерело: ЄДРСР 59559903
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку