open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 286/7156/14-а

У Х В А Л А

24 травня 2016 року м. Овруч

Овруцький районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Вачко В. І.

з секретарем Деменчук О. Г.,

розглянувши заяву ОСОБА_1 про поновлення строку для пред’явлення виконавчого листа до виконання , -

В С Т А Н О В И В:

Заявник просить на підставі ст. 261 КАС України поновити строк для пред’явлення до виконання виконавчих листів, виданих 07.04.2016 року Овруцьким районним судом Житомирської області у справі № 286/7156/14-а за позовом ОСОБА_1 до відділу освіти Овруцької районної державної адміністрації та до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації про зобов’язання донарахування та виплати коштів, передбачених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», мотивуючи тим, що в період з 29.02.2016 року по 04.03.2016 року знаходилась у відрядженні на курсах підвищення кваліфікації в Житомирському ОІППО, в зв’язку з чим, була позбавлена можливості подати виконавчі листи на виконання, заяву розглянути без її участі.

Особи, які беруть участь у справі, будучи належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, в судове засідання не прибули, що не перешкоджає судовому розгляду.

Розглянувши матеріали заяви, суд дійшов наступних висновків.

Постановою Овруцького районного суду Житомирської області від 12.12.2014 року у справі № 286/7156/14-а позов задоволено повністю. Зобов’язано управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації провести за період з 1 квітня 2014 року по 2 серпня 2014 року донарахування та виплату щомісячної грошової допомоги у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства ОСОБА_1 у відповідності до ст. 37 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» виходячи з розміру 40% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом про Державний бюджет України на відповідний рік, щомісячно. Зобов’язано відділ освіти Овруцької районної державної адміністрації провести донарахування ОСОБА_1 доплати громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, за період з 01.04.2014 року по 02.08.2014 року в розмірі, визначеному ст. 39 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що дорівнює двом мінімальним заробітним платам, встановленої законом про Державний бюджет України на відповідний рік, щомісячно, пропорційно відпрацьованого часу та подати розрахункові документи до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації. Зобов’язано відділ освіти Овруцької районної державної адміністрації подати звіт про виконання судового рішення протягом 1 місяця з дня набрання постановою законної сили.

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.261 КАС України стягувачам, які пропустили строк для пред’явлення виконавчого листа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено. Заява про поновлення пропущеного строку подається до адміністративного суду, який видав виконавчий лист, або до адміністративного суду за місцем виконання.

Суд вважає причину пропуску строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання поважною та дійшов висновку про те, що вимога заяви поновити строк для пред’явлення виконавчих листів до виконання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 261 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

Заяву задоволити.

Поновити строк для пред’явлення виконавчих листів, виданих 07.04.2016 року Овруцьким районним судом Житомирської області у справі № 286/7156/14-а за позовом ОСОБА_1 до відділу освіти Овруцької районної державної адміністрації та до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації про зобов’язання донарахування та виплати коштів, передбачених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», до виконання протягом одного року з дня набрання законної сили цією ухвалою.

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана через Овруцький районний суд в Житомирський апеляційний адміністративний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя

ОСОБА_2

Джерело: ЄДРСР 57872721
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку