open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 196/385/16-а

№ провадження 2-а/196/27/2016

УХВАЛА

11.05.2016 смт. Царичанка

Суддя Царичанського районного суду Дніпропетровської області, як місцевого адміністративного суду ОСОБА_1, ознайомившись з матеріалами заперечення Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області на адміністративний позов ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправних дій і відшкодування шкоди, про визнання неправомірною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та про стягнення недоплаченої суми пенсії внаслідок неправильного перерахунку,

В С Т А Н О В И В:

11 квітня 2016 року позивач ОСОБА_2 звернувся до Царичанського районного суду Дніпропетровської області як місцевого адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправних дій і відшкодування шкоди, про визнання неправомірною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та про стягнення недоплаченої суми пенсії внаслідок неправильного перерахунку, в якому прохає зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області провести перерахування його пенсійного забезпечення та приведення його до вимог чинного законодавства з 01 січня 2016 року.

Ухвалою Царичанського районного суду Дніпропетровської області від 15.04.2016 р. відкрито скорочене провадження у даній справі.

10 травня 2016 року на адресу суду надійшли від відповідача ГУ ПФУ в Дніпропетровській області письмові заперечення, в яких крім невизнання позову, мається клопотання про залучення в якості співвідповідачів Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області та ліквідаційну комісію Головного управліня МВС України в Дніпропетровській області, а також про розгляд даної адміністративної справи за загальною процедурою.

Згідно ст.52 КАС України суд першої інстанції, встановивши, що з адміністративним позовом звернулася не та особа, якій належить право вимоги, або не до тієї особи, яка повинна відповідати за адміністративним позовом, може за згодою позивача допустити заміну первинного позивача або відповідача належним позивачем або відповідачем. Якщо позивач не згоден на заміну відповідача іншою особою, суд залучає цю особу як другого відповідача.

Після заміни сторони, вступу третьої особи, що заявляє самостійні вимоги на предмет спору, залучення другого відповідача розгляд адміністративної справи починається спочатку.

У відповідності до п.4 ст.183-2 КАС України, суддя розглядає справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі. За результатами розгляду справи у скороченому провадженні суддя, оцінивши повідомлені позивачем, відповідачем обставини, за наявності достатніх підстав приймає законне судове рішення. У разі недостатності повідомлених позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд розглядає справу за загальними правилами цього Кодексу, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.

Враховуючи вище викладену норму, оцінивши наявні у матеріалах справи докази та зважаючи на характер спірних правовідносин, заявлені відповідачем клопотання, суд прийшов до висновку про наявність підстав та необхідність подальшого розгляду справи за загальними правилами КАС України шляхом проведення відкритого судового засідання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.51, 52, 183-2 КАСУ,

У Х В А Л И В:

Справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправних дій і відшкодування шкоди, про визнання неправомірною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та про стягнення недоплаченої суми пенсії внаслідок неправильного перерахунку призначити до попереднього судового розгляду за загальними правилами Кодексу адміністративного судочинства України.

З метою з'ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду, а також для забезпечення правильного та швидкого вирішення справи провести попереднє судове засідання в залі суду Царичанського районного суду Дніпропетровської області о 10 год. 30 хв. 03 червня 2016 року.

В попереднє судове засідання викликати сторони.

Суддя О.М.ГУДИМ

Джерело: ЄДРСР 57616372
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку