open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

11 квітня 2016 року                     Чернігів                              Справа № 825/367/16

          Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Д’яков В.І., перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Чернігівської обласної державної адміністрації про визнання неправомірними дій,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА _1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Чернігівської обласної державної адміністрації в якому просив суд: визнати неправомірними дії Чернігівської ОДА в частині виготовлення вкладки до неіснуючого посвідчення потерпілої особи; скасувати вкладку №002870 від 01.08.2014, яка не відповідає встановленому порядку видачі посвідчень

Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 25.02.2016 у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Чернігівської обласної державної адміністрації про визнання неправомірними дій відмовлено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 24.03.2016 ухвалу Чернігівського окружного адміністративного суду від 25.02.2016 скасовано та справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

Згідно з частиною третьою статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що позовна заява не відповідає цим вимогам, оскільки, до позовної заяви не додано її копію та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Відповідно до частини першої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Вказані недоліки позивач може усунути у строк протягом п’яти днів з моменту отримання копії ухвали суду шляхом подання до суду копії позовної заяви та копій всіх документів, що приєднуються до неї, для направлення їх відповідачу, а також копії довідки МСЕК та копії вкладки №002870 від 01.08.2014 для суду.

Керуючись ст. ст. 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

                                                   У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Чернігівської обласної державної адміністрації про визнання неправомірними дій - залишити без руху.

Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з моменту отримання копії ухвали суду для усунення недоліків, поданої позовної заяви.

Роз’яснити позивачу, що у разі не усунення зазначених недоліків у встановлений судом строк, відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява буде повернута позивачу.

Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя                                                                                                     В.І. Д'яков

          

Джерело: ЄДРСР 57061086
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку