open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
04.02.2016

Справа №717/2116/15-ц

ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ

Іменем України

04 лютого 2016 року Кельменецький районний суд Чернівецької області в складі:

головуючого – судді: Туржанського В.В.

при секретарі: Тихоненко І.В.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Кельменці цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

Згідно заочного рішення Кельменецького районного суду Чернівецької області від 16 січня 2015 року позов публічного акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” було задоволено. Стягнуто з відповідача ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” 5186,81 долара США в рахунок стягнення заборгованості по відсотках за кредитним договором №52118 cred від 23.02.2007 року за період по 15 листопада 2015 року, та 1854 (одну тисячу вісімсот п’ятдесят чотири) гривні 76 (сімдесят шість) копійок в рахунок відшкодування витрат понесених на сплату судового збору.

В рішенні суду судом не вирішено питання про судові витрати, а саме про стягнення з позивача на користь держави недоплаченого судового збору.

З ініціативи суду по даній справі вирішено ухвалити додаткове рішення на підставі ст. 220 ЦПК України.

Представник позивача в судове засідання не з’явився.

Відповідач в судове засідання не з’явився.

Судом встановлено, що ціна позову складає 5186,87 долара США. При подачі до суду позовної заяви до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, позивач сплатив судовий збір в сумі 1782 гривні 47 копійок. Офіційний курс гривні щодо долара США станом на 20 листопада 2015 року, тобто на день сплати судового збору, становив 2383,9146 гривень за 100 доларів США. Таким чином 5186,87 долара США складає 123650 гривень 55 копійок. Судовий збір в розмірі 1,5 відсотка від ціни позову складає 1854 гривні 76 копійок. Згідно до ст. 6 Закону України „Про судовий збір” за подання позовів, ціна яких визначається в іноземній валюті, судовий збір сплачується у гривнях з урахуванням офіційного курсу гривні до іноземної валюти, встановленого Національним банком України на день сплати. Суд вважає, що з позивача на користь держави слід стягнути 72 гривні 28 копійок судового збору.

Керуючись ст. ст. 88, 220 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Стягнути з публічного акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк” в дохід держави 72 (сімдесят дві) гривні 28 (двадцять вісім) копійок судового збору.

Додаткове рішення суду набирає законної сили набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду до Апеляційного суду Чернівецької області подається протягом десяти днів з дня його проголошення через Кельменецький районний суд. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Це заочне рішення може бути переглянуте Кельменецьким районним судом Чернівецької області за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 55443952
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку