open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/12468/14-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 травня 2014 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Волкова С.Я., при секретарі Семенцовій І.О., за участю слідчого Ковальчука Ю.О., розглянувши у судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Ковальчука Ю.О. про проведення обшуку,

В С Т А Н О В И В :

До Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Ковальчука Ю.О., яке погоджене прокурором першого відділу процессуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України Марущак О., про проведення обшуку в офісних та інших господарських приміщеннях ТОВ «Юг-Контракт» та його структурних підрозділах, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, 3 поверх, право власності на які зареєстровано за ТОВ «Фламенко».

Сторона кримінального провадження, обґрунтовуючи внесене клопотання, вказує, що головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42013000000000341 від 16.09.2013 р., за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.212, ч.5 ст.27, ч.3 ст.212, ч.2 ст.367, ч.1 ст.205 КК України.

Сторона кримінального провадження вказує, що в ході досудового розслідування виникла необхідність у проведенні обшуку в офісних та інших господарських приміщеннях ТОВ «МТІ» та його структурних підрозділах, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, 3 поверх з метою відшукання і вилучення предметів і документів щодо фінансово-господарської діяльності між ТОВ «МТІ» та підприємствами з ознаками фіктивності ПАТ СКТБ «Комплекс» (ЄДРПОУ 03745746), ТОВ «Леотрейдінг Плюс» (ЄРДПОУ 38124564), ТОВ «Леотрейдінг Нью» (ЄРДПОУ 38465810), ТОВ «Вуглестіл Трейд» (ЄДРПОУ 37054004), ПІІ «Монблан» (ЄДРПОУ 32671445), ТОВ «ЮГ-Контракт» (ЄДРПОУ 31841298), первинних бухгалтерських та банківських документів, в тому числі тих, що зберігаються в електронному вигляді на комп'ютерних носіях (системні блоки, ноутбуки, диски, дискети), чорнових записів, блокнотів, щоденників, комп'ютерної техніки, ноутбуків, накопичувачів флеш пам'яті, жорстких дисків, переносних носіїв інформації, засобів зв'язку (мобільні телефони, планшети тощо), на яких можуть зберігатися дані про вказані підприємства та які мають значення для розслідування кримінального провадження, й зазначено, що органом досудового розслідування встановлено, що протягом 2012-2013 рр. ТОВ «МТІ» мало господарські взаємовідносини із ТОВ «Юг-Контракт», яке за вказаний період змормувало податковий кредит ТОВ «МТІ» на суму 5,3 млн.грн., у тому числі за рахунок відображення у податкових деклараціях ланцюгів господарських взаємовідносин із суб'єктами господарювання, які мають ознаки фіктивності, за даними Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна право власності на вказане приміщення, а саме корпус 2адміністративно-побутову будівлю пл.. 14066,8 кв.м. та будівлю їдальні пл.. 2866,1 кв.м. зареєстровано за ТОВ «Фламенко».

В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав.

Обшук, у відповідності із ст.234 КПК України проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення слідчого, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.108,234,235,309 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В :

Клопотання - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України Ковальчуку Ю.О., слідчим слідчої групи головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Альохіну О.І. та Бігуну П.А. на проведення обшуку в офісних та інших господарських приміщеннях ТОВ «Юг-Контракт» та його структурних підрозділах, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, 3 поверх, право власності на які зареєстровано зареєстровано за ТОВ «Фламенко», з метою відшукання і вилучення предметів і документів щодо фінансово-господарської діяльності між ТОВ «МТІ» та підприємствами з ознаками фіктивності ПАТ СКТБ «Комплекс» (ЄДРПОУ 03745746), ТОВ «Леотрейдінг Плюс» (ЄРДПОУ 38124564), ТОВ «Леотрейдінг Нью» (ЄРДПОУ 38465810), ТОВ «Вуглестіл Трейд» (ЄДРПОУ 37054004), ПІІ «Монблан» (ЄДРПОУ 32671445), ТОВ «ЮГ-Контракт» (ЄДРПОУ 31841298), первинних бухгалтерських та банківських документів, в тому числі тих, що зберігаються в електронному вигляді на комп'ютерних носіях (системні блоки, ноутбуки, диски, дискети), чорнових записів, блокнотів, щоденників, комп'ютерної техніки, ноутбуків, накопичувачів флеш пам'яті, жорстких дисків, переносних носіїв інформації, засобів зв'язку (мобільні телефони, планшети тощо), на яких можуть зберігатися дані про вказані підприємства та які мають значення для розслідування кримінального провадження.

Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя С.Я. Волкова

Виготовлено в 2 примірниках

прим.1 - справа №757/12468/14-к

прим.2 - слідчий Ковальчук Ю.О.

копія ТОВ «Фламенко»

виконавець Волкова С.Я.

19.05.2014 р.

Джерело: ЄДРСР 55128982
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку