open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 565/1678/15-ц

У Х В А Л А

25 грудня 2015 року м.Кузнецовськ

Кузнецовський міський суд Рівненської області в особі: судді Горегляд О.І.,

розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл особових рахунків на комунальні послуги, укладення окремих договорів та встановлення порядку користування квартирою, -

В С Т А Н О В И В:

В Кузнецовський міський суд Рівненської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл особових рахунків на комунальні послуги, укладення окремих договорів та встановлення порядку користування квартирою.

Згідно з п.п.3, 5, 6, ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити: зміст позовних вимог; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Відповідно до ч.5 ст.119 ЦПК України до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.

Судом встановлено, що при оформленні даної позовної заяви ОСОБА_1 не дотримано вказаних вимог п.п.3, 5, 6 ч.2 і ч.5 ст.119 ЦПК України.

Зокрема, зміст позовних вимог ОСОБА_1, заявлених до ОСОБА_2, є неконкретним. Позивачка не зазначила: яким чином вона просить розділити особові рахунки на комунальні послуги, з ким і які необхідно укласти окремі договори та яким чином слід встановити порядок користування квартирою. Фактичних обставин, якими обґрунтовуються заявлені вимоги, в позовній заяві ОСОБА_1 не викладено. Ні в мотивувальній ні в прохальній частинах позовної заяви не вказано якої саме квартири стосуються заявлені позовні вимоги. Обставин, які б свідчили про неможливість встановлення порядку користування квартирою в добровільному порядку та відсутність згоди на це ОСОБА_2, в позовній заяві ОСОБА_1 не зазначено. В позовній заяві відсутні покликання на докази у підтвердження вказаних обставин, або на наявність підстав для звільнення від доказування.

Окрім цього, судом з’ясовано, що при оформленні даної позовної заяви ОСОБА_1 всупереч вимог ч.5 ст.119 ЦПК України до позовної заяви не додано документів, що підтверджують сплату нею судового збору в розмірі, передбаченому п.п.2 п.1 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», а саме: 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, тобто станом на 01 січня 2015 року, що становить 487 (чотириста вісімдесят сім) гривень 20 копійок. У позовній заяві ОСОБА_1 не зазначено обставин, які б свідчили про звільнення позивачки від сплати судового збору. Документів, які б підтверджували наявність у ОСОБА_1 вказаних пільг, до позовної заяви не додано.

Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

За таких обставин, що свідчать про недотримання позивачкою вимог п.п.3, 5, 6 ч.2 і ч.5 ст.119 ЦПК України при оформленні позовної заяви, суд постановляє ухвалу про залишення без руху позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл особових рахунків на комунальні послуги, укладення окремих договорів та встановлення порядку користування квартирою і надає позивачці п’ятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали суду для усунення вищевказаних недоліків шляхом подання позовної заяви в новій редакції та надання документів, що підтверджують сплату судового збору або свідчать про звільнення позивачки від сплати судового збору.

На підставі викладеного, керуючись п.п.3, 5, 6 ч.2 і ч.5 ст.119, ч.1 ст.121, п.1 ч.1 і ч.2 ст.208, ч.1 ст.210, ч.2 ст.293 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл особових рахунків на комунальні послуги, укладення окремих договорів та встановлення порядку користування квартирою - залишити без руху, надавши позивачці п’ятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали суду для усунення недоліків.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя О.І.Горегляд

Джерело: ЄДРСР 54841043
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку