open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 625/495/15-п

Провадження № 3/625/177/15

ПОСТАНОВА

Іменем України

23 грудня 2015 року с. Різуненкове

Суддя Коломацького районного суду Харківської області Лосєв Д.К., розглянувши матеріали, які надійшли від Нововодолазької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, паспорт ММ № 614767, виданий Коломацьким РВ ГУМВС України в Харківській області 09.08.2011 року, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, фактично проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, ІПН - НОМЕР_1,

за ч. 1 ст.155-1 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, яка є суб’єктом господарювання – фізичною особою, допустила не проведення розрахунку через реєстратор розрахункових операцій на суму 33,00 грн., та здійснила реалізацію товарів, які не обліковані за місцем реалізації у встановленому порядку згідно відомості на суму 500,00 грн., чим порушила пункти 1, 2, 12 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95,  відповідальність за що передбачена ч.1 ст. 155-1 КУпАП.

В судове засідання ОСОБА_1 не з’явилася, про час і місце розгляду справи була повідомлена належним чином, про причини неявки не повідомила.

Вина правопорушника підтверджується даними, що містяться в протоколі про адміністративне правопорушення серії АА № 648641, складеному 19 листопада 2015 року головним державним ревізором-інспектором Головного управління ДФС у Харківській області ОСОБА_2В.(а.с.02), а також в акті про результати фактичної перевірки щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій від 19 листопада 2015 року № 1151/20-40-22/НОМЕР_1 (а.с.03-04).

Таким чином, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення доведена повністю і її дії кваліфікую за ч.1 ст.155-1 КУпАП як порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Обираючи вид стягнення правопорушнику, суд враховує характер вчиненого правопорушення, ступінь вини ОСОБА_1 та її майновий стан.

Враховуючи викладене, вважаю за необхідне, з метою запобігання вчинення у подальшому нових правопорушень, застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Так, у відповідності до вимог ст. 40-1 КУпАП у провадженні по справі про адміністративне   правопорушення   у  разі  винесення  судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення судовий збір сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.

Згідно Закону України «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення ставка судового збору становить 0,2 розміру мінімальної заробітної плати.

В зв’язку з вищевикладеним, вважаю за необхідне стягнути із ОСОБА_1 судовий збір по справі про адміністративне правопорушення.

Керуючись ч.1 ст.163-1 , ст.ст. 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА _1 визнати винною в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП і накласти стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 (вісімдесят п`ять) гривень 00 копійок на користь держави.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 243 (двісті сорок три) гривні 60 копійок.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Коломацький районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 діб з моменту її проголошення.

Суддя Д. К. Лосєв

Джерело: ЄДРСР 54530624
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку