open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа

№ 144/1336/15-ц Провадження № 22-ц/772/3702/2015

Головуючий в суді першої інстанції Герман О. С.

Категорія 23

Доповідач Береговий О. Ю.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

14 грудня 2015 року

м. Вінниця

Суддя Апеляційного суду Вінницької області Береговий О. Ю., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 ОСОБА_3 на ухвалу Теплицького районного суду Вінницької області від 13 жовтня 2015 року про відкриття провадження у справі за матеріалами позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля» до ОСОБА_2 про визнання правочину недійсним ,

в с т а н о в и в :

До Апеляційного суду Вінницької області надійшла апеляційна скарга представника ОСОБА_2 ОСОБА_3 на ухвалу Теплицького районного суду Вінницької області від 13 жовтня 2015 року про відкриття провадження у справі за матеріалами позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля» до ОСОБА_2 про визнання правочину недійсним.

Відповідно до ч.2 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Згідно повідомлення про вручення поштового відправлення ОСОБА_2 отримав оскаржувану ухвалу суду 20 жовтня 2015 року (а.с. 56). Останнім днем для подання апеляційної скарги, з урахуванням положень ч.3 ст.70 ЦПК України, було 26 жовтня 2015 року.

Відповідно до вхідного штампу Теплицького районного суду Вінницької області апеляційна скарга була подана 09 грудня 2015 року , тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження (а.с. 79). Питання про поновлення пропущеного строку заявником не ставилось.

Згідно ч. 3 ст. 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених ст. 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Разом з тим, подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. ст. 295, 297 ЦПК України, а саме в поданій апеляційній скарзі не зазначено в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість оскаржуваної ухвали, при цьому вона не оплачена судовим збором.

Згідно пп.1.9 ч.2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року № 3674-VI за подання до суду апеляційної скарги фізичною особою на ухвалу суду сплачується судовий збір в розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, тобто 243.6 грн.

Отже, заявнику слід звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків на апеляційне оскарження ухвали Теплицького районного суду Вінницької області від 13 жовтня 2015 року про відкриття провадження, подати оригінал та копії апеляційної скарги, відповідно до кількості осіб, що беруть участь у справі з зазначенням в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість оскаржуваної ухвали суду та сплатити 243,6 грн., надавши суду оригінал квитанції на підтвердження оплати вказаної суми судового збору.

Оплату слід здійснити за цими реквізитами: Апеляційний суд Вінницької області, одержувач УК у м. Вінниця м.Вінниця/22030001, код ЄДРПОУ 38054707, банк ГУ ДКСУ у Вінницькій області, МФО 802015, р/р № 31213206780002.

Керуючись ст. ст. 121, 294, 295, 297 ЦПК України, суддя,

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу представника ОСОБА_2 ОСОБА_3 на ухвалу Теплицького районного суду Вінницької області від 13 жовтня 2015 року про відкриття провадження у справі за матеріалами позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Продовольча компанія «Зоря Поділля» до ОСОБА_2 про визнання правочину недійсним - залишити без руху надавши строк протягом 30 днів з моменту отримання копії ухвали для звернення з заявою про поновлення строку на апеляційне оскарження та строк протягом 5 днів з моменту отримання копії ухвали для сплати судового збору та подання оригіналу та копій апеляційної скарги, відповідно до кількості осіб, що беруть участь у справі з зазначенням в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість оскаржуваної ухвали суду.

Роз'яснити заявнику, що в разі несплати судового збору чи неподання оригіналу та копій апеляційної скарги , відповідно до кількості осіб, що беруть участь у справі, з зазначенням в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість оскаржуваної ухвали суду, апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернена апелянту, а в разі незвернення з заявою про поновлення строку на апеляційне оскарженню чи наведення неповажних причин його пропуску буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя : О. Ю. Береговий

Джерело: ЄДРСР 54392788
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку