open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
25.11.2013

227/5526/13-ц

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(заочне)

25 листопада 2013 року Добропільський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого судді                                         Хандуріна В.В.

за участю секретаря                                         Данилко Л.В.

позивача                                                             ОСОБА_1

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Добропілля цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

В С Т А Н О В И В:

04 жовтня 2013 року ОСОБА_1 звернулась до Добропільського міськрайонного суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини – дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, посилаючись на те, що відповідач в добровільному порядку матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.

Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, та просить задовольнити її вимоги та стягнути аліменти на утримання дитини з відповідача до повноліття, в розмірі 1/4 частини доходу відповідача.

Позивач ОСОБА_2 в судове засідання 25 листопада 2013 року не з’явився, про явку в судове засідання повідомлений в установленому законом порядку. Відповідач до розгляду справи по суті заяв, клопотань про розгляд справи в його відсутність не надав, причин неявки відповідача суду не відомо.

Вислухавши думку позивача, який не заперечував проти розгляду справи в відсутність відповідача, розглянути справу заочно.

Згідно ч.4 ст. 169 ЦПК України якщо суд не має відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Відповідно до ч.1 ст.224 ЦПК України у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Вислухавши позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню з таких підстав.

У судовому засіданні встановлено, що сторони знаходились в зареєстрованому шлюбі з 27 грудня 2007 року, шлюб розірвано відповідно до свідоцтва про розірвання шлюбу від 06 січня 2012 року.

Від шлюбу сторони мають дочку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Батьком дитини, згідно свідоцтва про народження дитини, є відповідач по справі ОСОБА_2.

У відповідності зі ст. 180 СК України батьки зобов’язані утримувати свою неповнолітню дитину до досягнення нею повноліття.

З представлених позивачкою документів встановлено, що відповідач відмовляється в добровільному порядку надати допомогу на утримання дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2.

З урахуванням цього варто стягнути з відповідача на користь позивачки аліменти на утримання дочки в розмірі 1/4 частини доходів відповідача.

У силу статті 191 СК України аліменти на користь неповнолітніх дітей присуджуються з дня пред’явлення позову, тому аліменти на користь ОСОБА_1 варто стягнути з дня звернення в суд, тобто з 04 жовтня 2013 року.

З відповідача варто стягнути на користь держави судовий збір у розмірі 1% від сукупності усіх виплат, але не більш ніж за шість місяців, що складає 229,40 грн.

Керуючись ст.ст.209, 212-215,224-228 ЦПК країни, на підставі ст.ст. 180,182,191 СК України, суд

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, задовольнити.

Стягнути аліменти з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, аліменти на користь ОСОБА_1, на утримання дитини – дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини усіх видів доходів щомісячно, але не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 04 жовтня 2013 року та до повноліття дитини.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, судовий збір у розмірі 229,40 гривень.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Добропільський міськрайонний суд Донецької області протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

Копію рішення направити відповідачу, для відома.

Надруковано в нарадчій кімнаті у одному примірнику.

Головуючий суддя:                               В.В.Хандурін

25.11.2013

Джерело: ЄДРСР 53711600
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку