open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

РІШЕННЯ

іменем України

"10" листопада 2015 р. 145/1647/15-ц

2-о/145/111/2015

Тиврівський районний суд Вінницької області в складі:

головуючого Мазурчака А. Г.

за участі секретаря Мигдальської Н.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Тиврів цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин,

встановив :

Заявниця ОСОБА_1, звернулася до суду із заявою, в якій вказує, що 16 грудня 2014 року померла її сестра ОСОБА_2, яка до дня смерті проживала та була зареєстрована ІНФОРМАЦІЯ_1.

Після її смерті відкрилась спадщина, до складу якої входить право власності на земельну ділянку № 88 кадастровий номер 0524581300:01:001:0047 площею 3.8634 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великовулизької сільської ради Тиврівського району Вінницької області, яка належала спадкодавцю на підставі державного акта на право приватної власності на землю серії ВН № 096906 від 17.02.2004 року.

За життя ОСОБА_2 належним їй майном не розпорядилася. Спадкоємців першої черги спадкування за законам після неї немає. Вона як рідна сестра спадкодавця є спадкоємицею другої черги спадкування за законом. Крім неї інших спадкоємців другої черги спадкування за законом немає.

Вона прийняла спадщину, подавши відповідну заяву до Тиврівської держнотконтори у визначений рішенням суду строк.

Проте оформити спадщину та одержавити свідоцтво про право на спадщину за законом в нотаріатьній конторі немає можливості, оскільки в свідоцтві про її народження її батьками вказані ОСОБА_3 та ОСОБА_4, тоді як в свідоцтві про народження її сестри батьками записані ОСОБА_5 та ОСОБА_6.

Встановлення даного факту необхідне їй для оформлення спадщини та одержання свідоцтва про право на спадщину за законом на спадкове майно, що залишилось після смерті її рідної сестри.

Просить втановити факт, що померла 16 грудня 2014 року в смт. Тиврів Вінницької області ОСОБА_2 була її рідною сестрою.

В судове засідання заявниця ОСОБА_1 та її представник ОСОБА_7 не з'явились.

Представник заінтересованої особи Великовулизької сільської ради в судове засідання не з’явився, надіслав суду листа, в якому заявлені вимоги визнає, просить справу розглянути у відсутності її представника.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає до задоволення, оскільки факт, що померла 16 грудня 2014 року в смт. Тиврів Вінницької області ОСОБА_2 була рідною сестрою заявниці доводиться свідоцтвом про народження заявниці та свідоцтвом про народження спадкодавця, в яких в написанні прізвища особи, записаної батьком розходження має місце в одну букву різними варіантами перекладу з російської мови прізвища «Белоконный», ім'я «Кость» є нічим іншим, як граматично помилковим спрощенням імені «Костянтин», а його по -батькові «Степанович» в обидвох свідоцтвах про народження співпадають; в написанні прізвища матері теж має місце розходження в одну букву «о», «і», імя - «Марія» співпадає, в написанні по - батькові матері розходження теж має місце лише в одну букву «є», «и» (а.с. 4,5).

Вказані обставини також доводяться виписками з погосподарської книги Великовулизької сільської ради за 1947 -1954 роки та за 1955 -1960 роки, (а.с. 12,13).

Керуючись ст.ст.11; 60; 212-215; 223; 256; 259 ЦПК України , -

вирішив :

Заяву задовольнити.

Встановити факт, що померла 16 грудня 2014 року в смт. Тиврів Вінницької області ОСОБА_2 була рідною сестрою ОСОБА_1.

На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Вінницької області через Тиврівський райсуд протягом десяти днів з моменту його проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя: Мазурчак А. Г.

Джерело: ЄДРСР 53592644
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку