open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 128/1781/15-к

УХВАЛА

17 листопада 2015 року м. Вінниця

Вінницький районний суд Вінницької області в складі:

головуючого-судді Карпінської Ю.Ф.,

за участю секретаря Воробей В.М.,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12015020100000417, по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 КК України,

ВСТАНОВИВ:

20.05.2015 року вищезазначений обвинувальний акт надійшов до Вінницького районного суду Вінницької області.

По даному кримінальному провадженню на досудовому розслідуванні обвинуваченому ОСОБА_1 запобіжний захід не обирався.

09.09.2015 року по даному кримінальному провадженню було проведено підготовче судове засідання в режимі відеоконференції з Закарпатською установою виконання покарань (№ 9), оскільки за повідомленням РКСМ УМВС України у Вінницькій області ОСОБА_1 перебуває в УВП (№ 9) Закарпатської області.

В подальшому провести судовий розгляд даного кримінального провадження в режимі відеоконференції з Закарпатською установою виконання покарань (№ 9) не представлялося можливим, так як відповідно до листа в.о.начальника Закарпатської УВП № 9 від 06.10.2015 року № 12, наданого на запит суду, вбачається, що ОСОБА_1 вибув із Закарпатської УВП № 9 ВДПтС України в Закарпатській області в розпорядження ДПтС України у Львівській області для подальшого відбування покарання.

Через канцелярію суду 17.11.2015 року прокурором Вінницького району було надано лист в.о.першого заступника начальника управління ДПтС України у Львівській області від 16.10.2015 року № 10/9/606, згідно якого станом на 16.10.2015 року ОСОБА_1 відбуває покарання у Львівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 48) по вироку Іршавського районного суду Закарпатської області від 12.08.2015 року.

В судове засідання 17.11.2015 року учасники кримінального провадження не з`явилися. Попередньо через канцелярію суду надійшли заяви від прокурора та захисника обвинуваченого, які просять провести судове засідання 17.11.2015 року у їх відсутність. Крім того, в своїй заяві прокурор просить проводити судові засідання по кримінальному провадженню по обвинуваченню ОСОБА_1 в режимі відеоконференції з Львівською виправною колонією (№ 48), а захисник обвинуваченого в своїй заяві просить наступне судове засідання провести в режимі відеоконференції.

Від потерпілих ОСОБА_2 та ОСОБА_3 попередньо через канцелярію суду надійшли заяви про розгляд даного кримінального провадження у їх відсутність.

Врахувавши подані письмові заяви, дослідивши наявні у суду матеріали кримінального провадження, суд приходить до такого висновку.

Участь обвинуваченого під час судового розгляду у відповідності до ст.318 КПК України є обов'язковою.

Відповідно до ст.336 КПК України суд вправі за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження ухвалити рішення про дистанційне судове провадження, тобто провести судовий процес у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення з метою забезпечення оперативності кримінального судочинства та економії коштів.

Таким чином, враховуючи той факт, що обвинувачений ОСОБА_1 на даний час перебуває у Львівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 48) по вироку Іршавського районного суду Закарпатської області від 12.08.2015 року і з цієї причини в судове засідання до Вінницького районного суду Вінницької області не має можливості з'явитися, з метою забезпечення оперативності кримінального провадження та економії коштів, суд вважає за необхідне судовий розгляд даного кримінального провадження провести в режимі відеоконференції.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.318, 336 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Судовий розгляд обвинувального акту у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12015020100000417, по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 КК України, провести в режимі відеоконференції (дистанційному судовому провадженні) за участю обвинуваченого ОСОБА_1 під час трансляції з Львівською виправною колонією управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 48), що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 2, індекс 79017.

Львівській виправній колонії (№ 48) забезпечити проведення відеоконференції о 9 год. 30 хв. 4 грудня 2015 року з Вінницьким районним судом Вінницької області (м. Вінниця, вул. Винниченка, 29).

Покласти на відповідального працівника Львівської виправної колонії (№ 48) процесуальний обов'язок: до початку відеоконференції перевірити документи обвинуваченого ОСОБА_1, які посвідчують його особу, та перебувати поряд з ним до закінчення дистанційного судового провадження, а також вручити йому пам`ятку про його процесуальні права та обов`язки, відібрати розписку про вручення ОСОБА_1 пам`ятки про процесуальні права та обов`язки, яку направити на адресу Вінницького районного суду Вінницької області.

Копію ухвали і пам`ятку про процесуальні права та обов`язки направити до Львівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 48), що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 2, індекс 79017, для організації виконання ухвали суду.

Судовий розгляд відкладено на 9 год. 30 хв. 4 грудня 2015 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ : Ю.Ф. Карпінська

Джерело: ЄДРСР 53557575
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку