open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 204/7149/15-к

Провадження № 1-кс/204/706/15

КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬК

49006, м. Дніпропетровськ, проспект Пушкіна 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

04 листопада 2015 року Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська у складі:

слідчого судді Дубіжанської Т.О.,

за участю секретаря Сорокіної А.С.,

за участю представника Дніпропетровського

слідчого ізолятору                           ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську подання в.о. начальника Дніпропетровського слідчого ізолятора про конфіскацію мобільного телефону "Нокіа" 2600 (IMEI: 35795900/032951/2), який було вилучено в ув’язненого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, -

ВСТАНОВИВ:

До Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська надійшло подання в.о. начальника Дніпропетровського слідчого ізолятора про конфіскацію мобільного телефону "Нокіа" 2600 (IMEI: 35795900/032951/2), який було вилучено у взятого під варту ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до подання, 17 жовтня 2015 року під час проведення непланового обшуку камери № 205 у взятого під варту ОСОБА_2 в особистих речах, а саме: в кармані спортивних штанів було виявлено та вилучено мобільний телефон "Нокіа" 2600 (IMEI: 35795900/032951/2).

Представник Дніпропетровського слідчого ізолятора в судовому засіданні підтримав подання та просив суд його задовольнити.

Суд, вивчивши подання в.о. начальника Дніпропетровського слідчого ізолятора, вислухавши думку представника слідчого ізолятора, приходить до висновку, що воно підлягає задоволенню з наступних підстав.

         Відповідно до ч. 7 ст. 102 КВК України перелік і кількість предметів і речей, які засуджені можуть мати при собі, визначається нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України.

Зберігання засудженими при собі речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені у засуджених речі та предмети, які заборонено використовувати в колоніях, вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол. За клопотанням установи виконання покарання слідчий суддя розглядає питання про конфіскацію таких речей та предметів або про передачу їх на зберігання до звільнення засудженого відповідно до положень розділу VIII Кримінального процесуального кодексу України.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про попереднє ув’язнення» особам, відносно яких обрано запобіжний  захід у вигляді тримання під вартою, забороняється  мати  при  собі  гроші  та  цінні речі, а також  предмети,  не  дозволені  для  зберігання  в  місцях  попереднього ув'язнення. 

Згідно із наказом Міністерства юстиції України № 460/5 від 18 березня 2013 року «Правила внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України», ув’язненим і засудженим забороняється передавати, а також користуватися та зберігати при собі - радіоелектронні засоби, призначені для передавання чи приймання радіосигналів (радіостанції, комунікатори, мобільні телефони та зарядні пристрої до них, SIM-картки, скетч-картки поповнення рахунку мобільного зв’язку, пейджери, роутери тощо), друкарські машинки, розмножувальні прилади та гарнітуру до них.

Клопотання про фіксування процесуальної дії за допомогою технічного засобу під час розгляду клопотання не надходило і за ініціативою слідчого судді не здійснювалося, що відповідає вимогам ст. 107 КПК України.

На підставі викладеного та керуючись ст. 102 КВК України, ст. 7 Закону України «Про попереднє ув’язнення», наказом Міністерства юстиції України № 460/5 від 18.03.2013 року, суд -  

УХВАЛИВ:

Подання в.о. начальника Дніпропетровського слідчого ізолятора про конфіскацію мобільного телефону у ув’язненого - задовольнити.

Мобільний телефон "Нокіа" 2600 (IMEI: 35795900/032951/2), який було вилучено в ув’язненого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 - конфіскувати та звернути в дохід держави.  

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 5 днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя Т.О. Дубіжанська

Джерело: ЄДРСР 53180336
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку