open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Провадження №2/522/5714/15

Справа №522/6713/15-ц

УХВАЛА

18 травня 2015 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Івченко В.Б., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса», генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса» ОСОБА_2, журналіста Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса» ОСОБА_3, депутата Одеської міської ради VI скликання ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, керівника Одеського кризового медіа центру ОСОБА_7, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про захист честі, гідності та ділової репутації, та відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

05.05.2015 року суддею Приморського районного суду м. Одеси Свяченою Ю.Б. було прийнято ухвалу про самовідвід у розгляді цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса», генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса» ОСОБА_2, журналіста Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса» ОСОБА_3, депутата Одеської міської ради VI скликання ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, керівника Одеського кризового медіа центру ОСОБА_7, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про захист честі, гідності та ділової репутації, та відшкодування моральної шкоди та передано на розгляд такої справи на розгляд іншому судді.

15.05.2015 року через авторозподіл справи згідно Положення «Про автоматизовану систему документообігу суду» справу передано судді Івченку В.Б.

Керуючись ст.ст.11, 122 Цивільного процесуального кодексу України, суддя -

УХВАЛИВ :

Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса», генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса» ОСОБА_2, журналіста Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанія «Нова Одеса» ОСОБА_3, депутата Одеської міської ради VI скликання ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, керівника Одеського кризового медіа центру ОСОБА_7, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про захист честі, гідності та ділової репутації, та відшкодування моральної шкоди.

Призначити судове засідання на 11.00 годин 29 червня 2015 року.

Запропонувати відповідачам подати у строк до 29 червня 2015 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Приморського

районного суду м. Одеси ОСОБА_8

Джерело: ЄДРСР 52916527
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку