open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

пр . № 2/2608/5687/12

ун. № 2608/12130/12

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 жовтня 2012 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді - Кохановської З.С.

при секретарі - Копчук Р.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом прокурора Святошинського району м.Києва в інтересах Київської міської ради, Комунального підприємства “Святошинське лісопаркове господарство”до Коцюбинської селищної ради Київської області, ОСОБА_1 про визнання недійсним рішення, визнання недійсною державну реєстрацію земельної ділянки, відновлення становища, яке існувало до порушення, визнання права власності та повернення земельної ділянки, -

В С Т А Н О В И В:

Прокурор Святошинського району м.Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради, Комунального підприємства “Святошинське лісопаркове господарство” 16.11.2011 року звернувся до Святошинського районного суду м. Києва з позовом до Коцюбинської селищної ради Київської області, ОСОБА_1 про визнання недійсним рішення, визнання недійсною державну реєстрацію земельної ділянки, відновлення становища, яке існувало до порушення, визнання права власності та повернення земельної ділянки.

16 жовтня 2012 року представник Коцюбинської селищної ради Київської області –ОСОБА_2 надав клопотання, яким просить передати справу за підсудністю до Ірпінського міського суду Київської області за місцезнаходженням спірної земельної ділянки, яка знаходиться в селищі Коцюбинське Київської області, що підтверджується державним актом про право власності на земельну ділянку та розглянути дане клопотання у його відсутність.

В судове засідання сторони не з’явились, про день, час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином.

Відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України 01.08.2012 року фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає за можливе розглянути вказане клопотання про направлення справи за підсудністю у відсутність не з’явившихся осіб, оскільки розгляд вказаного клопотання не порушує права або інтереси вказаних осіб та задовольнити заявлене клопотання виходячи з наступного.

Згідно ч.1 ст.114 ЦПК України, позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.

Зі змісту позовних вимог вбачається, що позов заявлений щодо нерухомого майна –земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Травневій,11 в с.м.т. Коцюбинське Київської області.

Крім того, в матеріалах справи відсутні інші правовстановлюючі документи щодо знаходження спірної земельної ділянки у іншому населеному пункті (фактичне місцезнаходження, зміна підпорядкування тощо ).

Реєстрація Комунального підприємства “Святошинське лісопаркове господарство”в Святошинському районі м. Києва не є належною підставою для визначення підсудності справи.

Враховуючи викладене, суд вважає, що клопотання представника Коцюбинської селищної ради Київської області ОСОБА_2 підлягає задоволенню, оскільки справа не підсудна Святошинському районному суду м. Києва .

На підставі викладеного, керуючись статтями 116, 208-210 Цивільного процесуального кодексу України,

У Х В А Л И В:

Цивільну справу за позовом прокурора Святошинського району м.Києва в інтересах Київської міської ради, Комунального підприємства “Святошинське лісопаркове господарство”до Коцюбинської селищної ради Київської області, ОСОБА_1 про визнання недійсним рішення, визнання недійсною державну реєстрацію земельної ділянки, відновлення становища, яке існувало до порушення, визнання права власності та повернення земельної ділянки передати на розгляд до Ірпінського міського суду Київської обл. (08200, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7).

Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Святошинський районний суд м. Києва шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

С У Д Д Я :

Джерело: ЄДРСР 52781318
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку