open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Бориспільський міськрайонний суд Київської області

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72, 8300, (04595) 6-76-19

Справа № 4-542/10

ПОСТАНОВА

Іменем України

08.07.2010 року суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області Кабанячий Ю.В., розглянувши подання слідчого СВ Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області про отримання даних, що містять комерційну таємницю в ЗАТ «ОСОБА_1 Ем.»,-

В С Т А Н О В И В:

Слідчий СВ Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області за погодженням із Бориспільським міжрайонним прокурором звернувся до суду з поданням про отримання даних, що містять комерційну таємницю в ЗАТ «ОСОБА_1Ес.Ем.».

Своє подання мотивує тим, що в провадженні СВ Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області розслідується кримінальна справа № 05-7592, порушена по факту скоєння злочину, передбаченого ст.185 ч.3 КК України.

В ході досудового слідства було встановлено, що 28.05.2010 року в період часу з 10 год. 30 хв. до 11 год. 30 хв. невідома особа, діючи умисно та з корисливих мотивів, з метою таємного викрадення чужого майна, шляхом вільного доступу, проникла до буд. 10Г, по вул. Гагаріна, с. Вишеньки Бориспільського р-ну Київської області, який належить ОСОБА_2, звідки таємно викрала належне ОСОБА_2 майно, а саме: пральну машинку «Сіменс», сушильну машинку «Сіменс», духову шафу, посудомийну машинку, плазмовий телевізор «Панасонік», три люстри.

В ході досудового слідства встановлено, що ОСОБА_3 підозрює ОСОБА_4, який працював на будівництві будинку потерпілого. Тому необхідно встановити місце перебування ОСОБА_4 під час вчинення крадіжки можливостями оператора мобільного зв’язку ЗАТ «Український мобільний зв’язок», оскільки ОСОБА_4 користувався мобільним телефоном з номером 066-780-61-32.

З метою отримання фактичних даних по справі виникла необхідність в отриманні інформації про вхідні та вихідні дзвінки абонента мобільного зв’язку ЗАТ «Український мобільний зв’язок», з номером 066-780-61-32.

Слідчий в суді подання підтримав та просив його задовольнити. Прокурор подання підтримав та просив його задовольнити.

Вивчивши подання та матеріали кримінальної справи вважаю, що подання підлягає задоволенню, оскільки з отриманих слідчим даних, вбачається наявність достатніх підстав вважати, що інформація щодо використання номеру мобільного телефону номером 066-780-61-32 має доказове значення та знаходиться в ЗАТ «Український мобільний зв’язок», м.Київ, вул. Лейпцизька,15.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.66, 178 КПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Подання слідчого СВ Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області задовольнити.

Надати дозвіл на отримання даних, що містять комерційну таємницю в ЗАТ «Український мобільний зв’язок», м.Київ, вул. Лейпцизька,15, а саме :

- інформацію про вхідні та вихідні дзвінки абоненту мобільного зв’язку номером 066-780-61-32 за період часу з 10 год.30 хв. 28.05.2010 р. і по час проведення вибірки, з прив’язкою до місцевості;

- інформацію про кількість, місце розташування і зони діяльності базових станцій«Український мобільний зв’язок».

Постанова є обов’язковою для виконання службовими особами ЗАТ «Український мобільний зв’язок», м.Київ, вул. Лейпцизька,15.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Бориспільського міськрайонного суду Ю.В.Кабанячий

Джерело: ЄДРСР 52008369
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку