open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

про поновлення провадження у справі

01 червня 2010 р.                     Справа № 2-а-1388/10/0270 м. Вінниця

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Вільчинський Олександр Ванадійович, розглянувши матеріали справи:

за позовом:           ОСОБА_1

до:                     Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Головного управління Державного казначейства України, Апеляційного суду Вінницької області

про:                     визнання протиправними дій та стягнення заборгованості по заробітній платі, щомісячному грошовому утриманню працюючих суддів з урахуванням індексації та компенсації втрати частини заробітної плати і щомісячного грошового утримання працюючих суддів в зв"язку з порушенням термінів їх виплати

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Головного управління Державного казначейства України, Апеляційного суду Вінницької області про визнання протиправними дій та стягнення заборгованості по заробітній платі, щомісячному грошовому утриманню працюючих суддів з урахуванням індексації та компенсації втрати частини заробітної плати і щомісячного грошового утримання працюючих суддів в зв"язку з порушенням термінів їх виплати.

Ухвалою суду від 31.03.2010 р. відкрито провадження у зазначеній адміністративній справі, про що належним чином повідомлено сторін по справі.

Згідно з ухвалою суду від 19.04.2010 р. зупинено провадження у справі за заявою позивача про призначення судово-бухгалтерської експертизи до отримання висновку експерта.

Супровідним листом Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз МЮ України (вх.№10761 від 26.05.2010 р.) повідомлено, що ухвала суду від 19.04.2010 р. залишена без виконання у зв'язку з відсутністю оплати за проведення експертних послуг, а тому адміністративну справу повернуто до Вінницького окружного адміністративного суду.

          Відповідно до ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, що беруть участь у справі, або ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.

          Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що провадження у справі може бути поновлене, а розгляд справи по суті - продовжено.

          З урахуванням вищенаведеного та керуючись ст. 156, 186, 254 КАС України,

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації України, Головного управління Державного казначейства України, Апеляційного суду Вінницької області про визнання протиправними дій та стягнення заборгованості по заробітній платі, щомісячному грошовому утриманню працюючих суддів з урахуванням індексації та компенсації втрати частини заробітної плати і щомісячного грошового утримання працюючих суддів в зв"язку з порушенням термінів їх виплати поновити.

Призначити судовий розгляд на "16" червня 2010 р. о 14:30 в залі судових засідань № 3 Вінницького окружного адміністративного суду: м. Вінниця вул. Островського, 14.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя                                         Вільчинський Олександр Ванадійович

Джерело: ЄДРСР 51982704
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку