open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №0903/886/2012

                                                             Номер провадження №3/0903/235/2012

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 вересня 2012 року                                                                                 селище Верховина

          Суддя Верховинського районного суду Івано-Франківської області Данилюк М.П. розглянувши справу про адміністративне правопорушення проти ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя селища Верховина прис.Підобіч Верховинського району Івано-Франківської області, громадянина України, не працює,

за ст. 124 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 11.07.2012 року о 18 год. 10 хв. в с.Пістинь Косівського району, керуючи транспортним засобом марки Камаз 5511, номерний знак НОМЕР_1, допустив порушення п. 15.7 ПДР, а саме: керуючи транспортним засобом на підйомі, де спосіб поставлення не регламентується засобами регулювання руху транспортних засобів, не поставив під кутом до краю проїзної частини, що призвело до самовільного руху транспортного засобу та його пошкодження.

ОСОБА _1 в судове засідання не з’явився, хоча про день розгляду справи судом був повідомлений в установленому законом порядку про що свідчить розписка судової повістки. У своєму поясненні доданому про протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 свою вину визнав, у вчиненому щиро розкаявся.

Вина у вчиненні правопорушення, крім визнання вини особою, щодо якої розглядається справа про накладення адміністративного стягнення, доводиться протоколом про адміністративне правопорушення серії ВЕ1 № 245222 від 14.07.2012 року, який складено згідно вимог Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, затвердженої наказом Міністра внутрішніх справ України від 26.02.2009 року № 77 та поясненнями свідка ОСОБА_2 які додані до матеріалів справи.

Аналізуючи зібрані по справі докази суд приходить до висновку, що вчинене діяння слід кваліфікувати за ст. 124 КУпАП, оскільки він порушив правила дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, чим допустив порушення п. 15.7 ПДР.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини та обставини справи і вважає, що на нього слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст. ст. 221, 283, 284, 285, 287, 288, 289, 294 КУпАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним за ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення –штраф у сумі 340 (триста сорок) гривень.

          Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом 10 діб з дня її винесення.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і підлягає добровільному виконанню протягом 15 днів з дня вступу в законну силу.

          При несплаті штрафу в добровільному порядку у зазначений строк постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.

          При примусовому виконанні постанови на підставі ч. 2 ст. 308 КУпАП стягується подвійний розмір штрафу.

          Суддя:                                                                                          М.П.Данилюк

Джерело: ЄДРСР 51903917
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку