open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"18" листопада 2014 р.

Справа № 921/1118/14-г/7

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Стадник М.С.

розглянув матеріали справи

за позовом: Збаразької центральної районної комунальної лікарні, вул. Павлова, 2, м. Збараж, Збаразький район, Тернопільська область, 47302

до відповідача: Приватного підприємства "Біомед", вул. Шевченка, 74, с. Забойки, Тернопільський район, Тернопільська область, 47721; поштова адреса: вул. Карпенка, 1, м. Тернопіль, 46018.

за участю представників позивача: юрисконсульт ОСОБА_1, довіреність №2604 від 17.11.2014р.; в.о. головного лікаря ОСОБА_2, наказ №153-к від 05.08.2013р.

Суть справи:

Збаразька центральна районна комунальна лікарня звернулась з позовом до Приватного підприємства "Біомед" про: усунення перешкод у користуванні майном (приміщенням аптечного пункту площею 18.2 м.кв. за адресою: вул. Павлова, 2, м. Збараж, Тернопільської області, на першому поверсі поліклінічного відділення); визнання договору не чинним на підставі п. 10.5 договору, як такого, що його дія припиняється внаслідок закінчення строку на який його було укладено; зобов’язання ПП "Біомед" звільнити незаконно займане приміщення; зобов’язання ПП "Біомед" підписати угоду про розірвання договору оренди.

Представники позивача на виконання вимог ухвали суду від 08.10.2014р. надали для огляду в судовому засіданні витребувані матеріали, а також повідомили, що витяг з ЄДРПОУ подадуть в наступному судовому засіданні. Окрім того, заявили усне клопотання про направлення судової кореспонденції в т. ч. за адресою фактичного місцезнаходження відповідача, яка зазначена у договорі оренди нежитлового приміщення №27 від 03.01.2012р., а саме: вул. Карпенка, 1, м. Тернопіль, 46018, так як за цією адресою здійснюється переписка між сторонами.

Відповідач витребуваних судом матеріалів не надав, участь повноважного представника в судовому засіданні не забезпечив, хоча ухвала суду від 08.10.2014р. про порушення провадження у справі направлена відповідачу за адресою, зазначеною у свідоцтві про державну реєстрацію та довідці з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №22-17, а саме: вул. Шевченка, 74, с. Забойки, Тернопільського району, Тернопільської області, 47721, однак повідомлення про вручення поштового відправлення, станом на день розгляду справи поштовим відділенням на адресу суду не повернуто.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників позивача, і приймаючи до уваги, що сторонами не подано витребувані ухвалою суду матеріали, суд відкладає розгляд справи у відповідності ст. 77 ГПК України в межах строків передбачених ст. 69 ГПК України.

Враховуючи викладене, керуючись пп. 1, 2 ст. 77, ст. 86 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 02.12.2014р. на 10:20 год.

2. Зобов'язати сторони подати:

позивача: витяг з ЄДРПОУ станом на даний час.

відповідача : обґрунтований відзив на позов, витяг з ЄДРПОУ станом на даний час.

Участь повноважних представників сторін у судовому засіданні обов’язкова.

Копію ухвали направити сторонам (відповідачу додатково направити за поштовою адресою: вул. Карпенка, 1, м. Тернопіль, 46018).

           Суддя                                                                       М.С. Стадник

Джерело: ЄДРСР 51370227
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку