open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Провадження № 1-кс/235/227/15

Справа № 235/2532/15-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання

27 квітня 2015 р. Слідчий суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Корнєєва І.В.,за участю секретаря Кузьменко В.В.

прокурора Красноармійської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1

слідчого Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області ОСОБА_2

підозрюваного ОСОБА_3

розглянувши клопотання слідчого СВ Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області лейтенанта міліції ОСОБА_2 у кримінальному провадженні за матеріалами досудового розслідування ,внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015050410000700 від 23.03.2015 р. , про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання відносно

ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,фактично проживає за адресою:Донецька область,м.Красноармійськ,вул.Нахімова , б.32,

підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.263 ч.1 КК України.

Клопотання надійшло до суду 27 квітня 2015 р.

Клопотання від учасників процесуальної дії про фіксування процесуальної дії не надійшло , відповідно до ст. 107 КПК України слідчим суддею прийнято рішення про проведення процесуальної дії без фіксації процесуальної дії за допомогою технічних засобів .

Суд перевірив надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, у рамках якого було подано клопотання, та, дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку слідчого ,підозрюваного,прокурора,

ВСТАНОВИВ:

1. Клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання відносно ОСОБА_3по матеріалам досудового розслідування №12015050410000700 від 23.03.2015 р., відповідає вимогам ст.ст. 180, 184 КПК.

2. Підозрюваний ОСОБА_3 прибув самостійно на підставі судового виклику .

3. Документами, які підтверджують надання підозрюваному копії клопотання та матеріалів, що обґрунтовують клопотання, є розписка підозрюваного про отримання клопотання з додатком документів.

4. Прокурор довів:

1) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні кримінального правопорушення.

ОСОБА_3, діючи умисно, в порушені вимог «Положення про дозвільну систему», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 576 від 12.10.1992 року, а також «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових речовин», затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України № 622 від 21.08.1998, із подальшими змінами внесеними наказами, які забороняють придбання та зберігання без відповідного дозволу бойових припасів, незаконно придбав і зберігав бойовий припас при наступних обставинах:

23.03.2015 о 17 год. 15 хв., під час огляду домоволодіння розташованого за адресою: Донецька область, м. Красноармійськ, вул. Нахимова, буд. 32, за добровільною письмовою згодою ОСОБА_3, працівниками міліції Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області в шухлядці книжної шафи в зальній кімнаті будинку було виявлено та вилучено гранату Ф-1, яку останній незаконно, без передбаченого законом дозволу зберігав в будинку за вказаною адресою починаючи з 11 год. 00 хв. 22.03.2015 до 17 год. 15 хв. 23.03.2015.

Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення ,передбаченого ст.263 ч.1 КК України , вручено ОСОБА_3 24 березня 2015 р.

2) наявність достатніх підстав вважати, що існують ризики- відповідно до вимог п. 4 ч. 1 ст. 184 КПК України під час досудового слідства встановлено наявність ризиків, передбачених у п. 1, п. 3 та п. 5 ч. 1 ст. 177 КПК України, і в обґрунтування застосування запобіжного заходу щодо ОСОБА_3 покладається необхідність запобігання спробам переховуватись від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на свідків у кримінальному провадженні та вчинити інше кримінальне правопорушення.

3) необхідність застосування до підозрюваного таких особистих обов’язків: прибувати до слідчого СВ Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області, прокурора та суду за першою вимогою;не відлучатися з місця проживання за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4, без дозволу слідчого, прокурора або суду;повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи.

4) необхідність застосування до підозрюваного особистого зобов’язання протягом двох місяців.

Судом оцінено в сукупності такі обставини:

1) тяжкість покарання, що загрожує підозрюваному - у разі визнання його вини: санкція ст.263 ч.1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 7 років,

2) вік та стан здоров’я підозрюваного дозволяють застосувати запобіжний захід.

3) міцність соціальних зв’язків підозрюваного в місці постійного проживання: соціальні зв’язки наявні

4) наявність у підозрюваного родини й утриманців: має цивільну дружину , утриманців не має

5) наявність у підозрюваного постійного місця роботи : працює МПУ ВК «Красноалиманська»

6) репутація підозрюваного : позитивна

7) майновий стан підозрюваного : нерухомого та рухомого майна не має,коштів в установах банку не має

8) підозрюваного : судимий.

9) розмір майнової шкоди, у завданні якої підозрюється особа , та розмір доходу, в отриманні якого внаслідок вчинення кримінального правопорушення підозрюється особа: відсутній

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 176-179, 184, 193, 194, 196, 198, 199 КПК України,

У Х В А Л И В :

1. Застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання підозрюваного ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, на строк два місяці з 27 квітня 2015 р. до 25 червня 2015 р.

2. Підозрюваний ОСОБА_3 зобов’язується: - прибувати до слідчого СВ Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області, прокурора та суду за першою вимогою;не відлучатися з місця проживання за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4, без дозволу слідчого, прокурора або суду;повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи.

3. Зобов’язання, зазначені у пункті 2, застосовуються до підозрюваного ОСОБА_3. на строк у 2 місяці терміном до 25 червня 2015 року. Продовження цього строку можливе у порядку, передбаченому ст. 199 КПК України.

4.Роз»яснити ОСОБА_3,що порушення умов особистого зобов’язання у вигляді- прибувати до слідчого СВ Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області, прокурора та суду за першою вимогою;не відлучатися з місця проживання за адресою ІНФОРМАЦІЯ_4, без дозволу слідчого, прокурора або суду;повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи, має наслідком застосування грошового стягнення до двох розмірів мінімальної заробітної плати.

5. Вручити копію цієї ухвали підозрюваному негайно після її оголошення.

6. Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого Красноармійського МВ ГУМВС України у Донецькій області ОСОБА_2

Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя І.В.Корнєєва

Джерело: ЄДРСР 51297038
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку