open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

22.09.2015

Провадження №1-кс/337/494/2015

ЄУН № 337/2502/15-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 вересня 2015 року м. Запоріжжя

Слідчий суддя Хортицького районного суду міста Запорожжя Бредун Д.С. при секретарі Медвідь Г.С., за участю прокурора Пелеш М.Р., розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Хортицького РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області Дмитренко Любові Іванівни про надання тимчасового доступу до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, за кримінальним провадженням №12015080070001486 від 06 травня 2015 року, -

ВСТАНОВИВ:

21 вересня 2015 року слідчий Дмитренко Л.І. звернулася до суду з клопотанням, погодженим з прокурором Пелеш М.Р., про надання тимчасового доступу до речей і документів, в якому просить надати їй дозвіл на отримання від Київського управління ПрАТ «МТС Україна», що розташоване за адресою: м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15, тимчасовий доступ до речей і документів, а саме: інформації, про з'єднання абонента мобільного зв'язку НОМЕР_2 зазначенням виходу в ефір, дати та часу початку, і тривалості з'єднання, ІМЕІ та номер телефону з яким було здійснення з'єднання, адрес базових станцій в межах здійснення сеансу зв'язку в період з 05.05.2015 року по 15.05.2015 року, а також ІМЕІ інших терміналів за допомогою яких використовувалась сім-карта з телефонного номера НОМЕР_1.

В клопотанні слідчий зазначив, що 05 травня 2015 року приблизно о 12:00 годині невідома особа, знаходячись в квартирі АДРЕСА_1, шляхом обману заволоділа грошовими коштами ОСОБА_2, на суму 19000 гривень.

За даним фактом розпочато досудове розслідування, відомості про правопорушення 06 травня 2015 року внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015080070001486 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України - заволодіння чужим майном шляхом обману(шахрайство).

В обґрунтування клопотання слідчий зазначив, що в ході досудового розслідування було встановлено, що особа, яка вчинила шахрайські дії, здійснила телефонний дзвінок ОСОБА_2, з телефонного номера НОМЕР_3.

Слідчий вважає, що інформація про вхідні та вихідні з'єднання, із зазначенням місця виходу в ефір, дати та часу початку, закінчення та тривалості з'єднання абонента НОМЕР_3 надасть можливість встановити особу, яка скоїла кримінальне правопорушення відносно ОСОБА_2

В судовому засіданні прокурор підтримав клопотання, наполягав на його задоволенні та просив провести судовий розгляд без застосування засобів фіксації судового процесу.

Особи, у володінні яких знаходяться речі і документи, до яких просить надати доступ слідчий, були викликані в судове засідання телефонограмою, але в судове засідання не з'явились, що у відповідності до ч.4 ст. 163 КПК України не є перешкодою для розгляду клопотання.

Дослідивши надані матеріали та клопотання, вважаю його обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Пунктом 7 частини 1 статті 162 КПК України інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо відноситься до охоронюваної законом таємниці.

Слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність підстав, передбачених ч.ч.5, 6 ст. 163 КПК України.

Відповідно до вимог ч.5 ст. 163 КПК України, в клопотанні слідчого зазначено, у володінні якої особи перебувають необхідні речі і документи, а саме: Київське управління ПрАТ «МТС Україна», розташоване за адресою: м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15; обґрунтовано їх значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема встановлення особи, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення.

Крім того, відповідно до вимог ч.6 ст. 163 КПК України прокурором доведено, що відомості, які містяться в речах та документах, про надання доступу до яких він просить, хоча і містять охоронювану законом таємницю, але можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні, зокрема, вчинення злочину певною особою, і що іншими способами обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, встановити неможливо, оскільки вказана інформація знаходиться у володінні лише оператора мобільного зв'язку.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 107 ч.1, 159, 160, 162, 163, 164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Зобов'язати адміністрацію Київського управління ПрАТ «МТС Україна», розташованого за адресою: місто Київ, вулиця Лейпцизька, 15, надати старшому слідчому СВ Хортицького РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області Дмитренко Любові Іванівні тимчасовий доступ до речей і документів, а саме: можливість ознайомитись та отримати копію (завірену паперову, а за необхідності - електронну) - інформації про з'єднання абонента мобільного зв'язку НОМЕР_2 зазначенням виходу в ефір, дати та часу початку, і тривалості з'єднання, ІМЕІ та номер телефону з яким було здійснення з'єднання, адрес базових станцій в межах здійснення сеансу зв'язку в період з 05 по 15 травня 2015 року, а також ІМЕІ інших терміналів за допомогою яких використовувалась сім-карта з телефонного номера НОМЕР_1.

Строк дії ухвали встановити 30 днів - до 22 жовтня 2015 року (включно).

У разі невиконання ухвали суду про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд в порядку ст. 166 КПК України вправі постановити ухвалу про дозвіл на проведення згідно з положеннями КПК України обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Д.С. Бредун

Джерело: ЄДРСР 50862560
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку