open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

16.09.2015

Справа

№607/15420/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Кунцьо С.В., при секретарі судового засідання Ліщинському О.І., за участю старшого слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання старшого слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, погодженого прокурором прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

В С Т А Н О В И В :

До слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області з клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 12014160010002393 від 31 серпня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 КК України, звернулася старший слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2

В судовому засіданні старший слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 клопотання підтримала та просить його задовольнити, надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації яка знаходиться в оператора телекомунікації рухомого мобільного зв’язку ТОВ «Астеліт», за адресою м. Київ вул. Амосова, 12.

Заслухавши доводи слідчого, вивчивши клопотання та надані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 30 серпня 2015 року близько 15 год. 40 хв. невідома особа таємно викрала в салоні маршрутного автобуса №18, який знаходився на зупинці громадського транспорту «Кн.Острозького» в м. Тернополі, гаманець із особистими речами та грошовими коштами ОСОБА_3, чим спричинила останній матеріальну шкоду на суму 4000 гривень.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12014160010002393 від 31 серпня 2015 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що під час його організації та вчинення невстановлена слідством особа користувалась послугами рухомого (мобільного) зв’язку в зоні покриття ретрансляційних антен операторів телекомунікацій за наступними координатами: ТОВ «Астеліт», за адресою м. Київ, вул. Амосова, 12, LAC 52011 СІD 25, 21.

Інформація, яка знаходиться в зазначених операторів телекомунікацій, про зв’язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема встановлення осіб, які вчинили злочин.

Отримані в операторів телекомунікацій зазначені відомості можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні.

У відповідності до п.7 ч.1 ст. 162 КПК України , інформація яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій про зв’язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, маршрутів передання тощо, відноситься до охоронюваної законом таємниці.

Відповідно до п.п. 1,2 ч.5, ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п’ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно ч.2 ст.9 КПК України прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов’язаний всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження

З врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт», має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та може бути використана як доказ, зокрема для встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, з метою підтвердження чи спростування інформації, здобутої під час проведення слідчих дій, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 9, 159, 163, 164, 309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, погодженого прокурором прокуратури міста Тернополя ОСОБА_4, про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю – задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 на тимчасовий доступ до інформації, з можливістю вилучення інформації, скопіювавши її на електронний носій за період з 15 год. 35 хв. «30» серпня 2015 року по 15 год. 45 хв. «30» серпня 2015 року, яка знаходиться в оператора телекомунікації рухомого мобільного зв’язку ТОВ «Астеліт», за адресою м. Київ, вул. Амосова, 12, з прив’язкою до базових станцій LAC 52011 СІD 21, 25 – вул. Кн.Острозького в м. Тернополі, а саме:

1.адреса розташування базової станції, яка забезпечувала зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів;

2.тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3.дата, час та тривалість з’єднання;

4.ідентифікаційні ознаки кінцевого (абонентський номери сім-картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку , з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду ОСОБА_5

Джерело: ЄДРСР 50431049
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку