open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Чортківський районний суд Тернопільської області

У Х В А Л А

05 грудня 2014 року Справа № 608/2796/14-к

Номер провадження1-кс/608/438/2014

Слідчий суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Квятковської Л. Й. , при секретарі Маришевій Г.М., в приміщенні Чортківського районного суду за участю сторін кримінального провадження: прокурора прокуратури Чортківського району Тернопільської області ОСОБА_1, слідчого СВ Чортківського РВ УМВСУ в Тернопільській області ОСОБА_2, розглянувши клопотання слідчого СВ Чортківського РВ УМВСУ в Тернопільській області ОСОБА_2 про надання тимчасового доступу до речей і документів, -

В С Т А Н О В И В:

04 грудня 2014 року слідчий СВ Чортківського РВ УМВСУ в Тернопільській області ОСОБА_2 звернувся в суд з клопотанням, яке погоджене прокурором прокуратури Чортківського району ОСОБА_1, про надання тимчасового доступу до речей та документів, що містять в собі інформацію у текстовому та електронному вигляді про всі факти з’єднань абонентського номера рухомого мобільного зв’язку +380971397811, з прив’язкою до базових станцій та вказанням абонентських номерів, з якими відбувалися з’єднання, а також часу і дати здійснення з’єднання та тривалості розмов, за період з 00:00 годин 1 жовтня 2014 року по 00:00 годин 03 грудня 2014 року.

В клопотанні вказано, що СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області здійснюється досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч.2 КК України, дані про яке внесені в ЄРДР 09 вересня 2014 року за № 12014210190000441.

У ході розслідування встановлено, що біля 20:15 годин 08 вересня 2014 року ОСОБА_3, перебуваючи на вулиці неподалік території ПАП «Березина», яка розташована в с. Капустинці Чортківського району, діючи умисно, цілеспрямовано завдав одного удару кистю своєї правої руки в область правої частини обличчя ОСОБА_4, внаслідок чого заподіяв йому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, «забійної» рани, садна та синця на обличчі, які за своїм ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я.

          Протиправне діяння ОСОБА_3 кваліфіковане за ст. 125 ч.2 КК України, за ознаками: умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

          З метою повного, всебічного та неупередженого досудового розслідування, збирання, перевірки та оцінки зібраних у провадженні доказів, необхідно провести слідчі дії з участю ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 (одночасні допити з іншими допитаними особами).

14 листопада 2014 року слідчий СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 вручив повістку про виклик ОСОБА_5 для допиту його в якості свідка на 10:00 годин 18 листопада 2014 року під розпис його мамі ОСОБА_6, яка проживає разом з ним.

В зазначені у даній повістці дату і час ОСОБА_5 в Чортківський РВ УМВСУ не з’явився, про причини своєї неявки не повідомив.

14 листопада 2014 року слідчий СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 вручив повістку про виклик ОСОБА_5 для допиту його в якості свідка на 14:00 годин 19 листопада 2014 року під розпис його мамі ОСОБА_6, яка проживає разом з ним.

В зазначені у даній повістці дату і час ОСОБА_5 в Чортківський РВ УМВСУ не з’явився, про причини своєї неявки не повідомив.

19 листопада 2014 року слідчим суддею Чортківського районного суду Коломієць Н.З. винесено ухвалу про здійснення приводу ОСОБА_5 у приміщення Чортківського РВ УМВСУ до слідчого СВ ОСОБА_2 на 10:00 годин 20 листопада 2014 року.

Виконати вказану ухвалу не вдалося, оскільки ОСОБА_5 був відсутній по місцю свого проживання, встановити його місце знаходження не представилося можливим. Це підтверджується фактичними даними, які містяться у показаннях свідка ОСОБА_7 та інших матеріалах кримінального провадження.

По місцю свого проживання ОСОБА_5 відсутній, його місце знаходження на даний час не відоме, встановити його проведеними слідчими діями не представилося можливим.

          З матеріалів кримінального провадження вбачається, що ОСОБА_5 користується абонентським номером рухомого мобільного зв’язку № +380971397811. Це підтверджується фактичними даними, які містяться у протоколі допиту свідка ОСОБА_5 від 26 вересня 2014 року.

З метою встановлення місця знаходження ОСОБА_5, необхідно отримати від компанії стільникового зв’язку інформацію про трафіки з’єднання абонентів рухомого мобільного зв’язку, які використовує ця людина, з прив’язкою до базових станцій, у період з 00:00 годин 01 жовтня 2014 року по 00:00 годин 3 грудня 2014 року. Проаналізувавши вказану інформацію, можна буде з’ясувати, де саме перебував ОСОБА_5 у вище згаданий період часу і де він знаходиться в даний момент, а також дізнатися, з ким спілкувався цей чоловік і в подальшому встановити та допитати цих людей з приводу місця перебування ОСОБА_5

Слідчий СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 в судовому засіданні клопотання підтримує, просить задовольнити.

Представник юридичної особи, у володінні якої перебувають речі та документи – ПрАТ “Київстар” чи його представник на розгляд клопотання не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про день та час розгляду справи відповідно вимог ст. ст. 135, 163 КПК України.

          Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, а також заслухавши думку слідчого СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 та прокурора прокуратури Чортківського району ОСОБА_1, приходжу до висновку, що клопотання є підставне і підлягає до задоволення, оскільки, зазначені в клопотанні речі та документи мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні; слідчим доведено, що є підстави вважати, що речі та документи перебувають або можуть перебувати у володінні ПрАТ “Київстар”, офіс якої знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, буд. 229-Б, індекс 79000.; відомості, що знаходяться в базах даних містять інформацію про факти з’єднань абонентів стільникового зв’язку ПрАТ “Київстар” та можуть бути використані, як доказ для розкриття злочину. При цьому, іншим способом не можливо довести ті обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей та документів.

          Ураховуючи викладене вище, а також тяжкість злочину і неможливість отримати відомості в інший спосіб, керуючись вимогами ст.ст. 132, 160, 163, 164 КПК України, –           

УХВАЛИВ :

Надати слідчому СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 та працівникам УОТЗ УМВС України в Тернопільській області тимчасовий доступ до до баз даних, які містять в собі інформацію у текстовому та електронному вигляді про всі факти з’єднань абонентського номера рухомого мобільного зв’язку +380971397811, з прив’язкою до базових станцій та вказанням абонентських номерів, з якими відбувалися з’єднання, а також часу і дати здійснення з’єднання та тривалості розмов, за період з 00:00 годин 1 жовтня 2014 року по 00:00 годин 03 грудня 2014 року.

Зобов’язати ПрАТ “Київстар”, яке знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, буд. 229-Б, індекс 79000 надати (забезпечити) тимчасовий доступ до інформації, зазначеної в ухвалі слідчого судді із можливістю ознайомитись з нею та отримати копії інформації, яка міститься в них, слідчому СВ Чортківського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2

           У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів відповідно до вимог ст.166 КПК України, слідчий суддя має право за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей та документів, постановити ухвалу про проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукування та вилучення зазначених речей та документів.

          Строк дії ухвали 30 днів.          

          Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Тернопільської області протягом п’яти днів з часу оголошення.

Суддя:                                                                                                     Л Й Квятковська

Джерело: ЄДРСР 50431009
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку