open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

10.04.2015

Справа

№607/5889/15-к

Слідчий

суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняк В.М., при секретарі судового засідання Вербицькому Р.А., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду, в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області з клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження №12015210010000830 від 01 квітня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 296 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням прокурора прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3

В судовому засіданні слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, клопотання підтримав та просить його задовольнити.

Представник мобільного оператора ПрАТ «Київстар» в судове засідання не з’явився, із невідомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши слідчого, вивчивши надані клопотання та матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 11 листопада 2014 року, близько 10 год., ОСОБА_4, разом із ОСОБА_5, та невстановленими слідством особами, перебуваючи у громадському місці, неподалік продуктової гуртовні «Пакко», що по вул. Поліській 4, в м. Тернополі, грубо порушуючи громадський порядок із мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, безпричинно спричинили тілесні ушкодження ОСОБА_6.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1, на момент вчинення злочину використовувався мобільним телефоном із сім-карткою оператора мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар» +38098-223-93-93, та міг спілкуватися із невстановленими слідством особами які причетні до даного злочину.

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку ПрАТ «Київстар», та може мати значення доказів у кримінальному провадженні.

З врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікацій послуг ПрАТ «Київстар» про зв’язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю - задовольнити.

Надати слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 дозвіл на тимчасовий доступ до інформації як в текстовому так і електронному вигляді з можливістю її вилучення за період з 08:00 год. 11.11.2014 року по 08:00 год. 20.03.2015, яка знаходиться в операторів телекомунікацій ПрАТ «Київстар» м. Львів, вул. Городоцька, 226/Б, 79000, за сім-карткою +38098-223-93-93, а саме:

1. адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів

2. тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3. дата, час та тривалість з’єднання;

4.ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку, з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Позняк В.М.

Джерело: ЄДРСР 50430719
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку