open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

10.04.2015

Справа

№607/5883/15-к

Слідчий

суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняк В.М., при секретарі судового засідання Вербицькому Р.А., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду, в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області з клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження №12015210010000840 від 02 квітня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 296 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням прокурора прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3

В судовому засіданні слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, клопотання підтримав та просить його задовольнити.

Представник мобільного оператора ТОВ «Астеліт» в судове засідання не з’явився, із невідомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши слідчого, вивчивши надані клопотання та матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 02.04.2015 року близько 04 год. 30 хв. четверо невідомих осіб, перебуваючи в приміщенні клубу «VIP-більярд», що по просп. С.Бандери,96 в м.Тернополі, з хуліганських спонукань нанесли декілька ударів в області голови, рук, тулуба ОСОБА_4, чим спричинили тілесні ушкодження останньому та вийшовши із вказаного клубу пошкодили автомобіль «Фіат Браво» д.н.з. НОМЕР_1, який належить ОСОБА_4, чим спричинили йому матеріальні збитки.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що під час його організації та вчинення невстановлена слідством особа користувалась послугами рухомого (мобільного) зв'язку в зоні покриття ретрансляційних антен операторів телекомунікацій за наступними координатами: ТОВ «Астеліт» LAC 52011, СІD 262, 113, 117, 226.

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку ТОВ «Астеліт», та може мати значення доказів у кримінальному провадженні.

З врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікацій послуг ТОВ «Астеліт» про зв’язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю - задовольнити.

Надати слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 дозвіл на тимчасовий доступ до інформації як в текстовому так і електронному вигляді з можливістю її вилучення за період з 04:00 год. 02 квітня 2015 року по 05:00 год. 02 квітня 2015 року, яка знаходиться в операторів телекомунікацій ТОВ «Астеліт», що адресою м. Київ, вул. Амосова, 12, за наступними координатами: ТОВ „Астеліт” LAC 52011, СІD 262, 113, 117, 226, а саме:

1. адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів

2. тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3. дата, час та тривалість з’єднання;

4.ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку, з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Позняк В.М.

Джерело: ЄДРСР 50430700
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку