open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08.06.2015

Справа

№607/9082/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Берегуляк Ф.Г., при секретарі судового засідання Нищій О.П., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням із прокурором прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, –

В С Т А Н О В И В :

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області із клопотанням про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 12015210010001281 від 18.05.2015 року, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням із прокурором прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3

У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити.

Представник мобільного оператора ПрАТ «МТС Україна» у судове засідання не з’явився, із невідомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши надані матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 18.05.2015 року в період часу із 14:00 год. по 14:30 год. невідома особа незаконно проникла у будинок № 33 по вул. Глінки 33 в м.Тернополі, звідки таємно викрала ноутбук торгової марки «DELL» та жіночу сумку з особистими речами ОСОБА_4, чим завдала останній матеріальної шкоди на загальну суму 11150 грн.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015210010001281 від 18 травня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка) поєднана з проникненням в житло.

Установлено, що у своїй протиправній діяльності особа, яка скоїла вказане кримінальне правопорушення, може використовувати мобільний телефон із карткою оператора мобільного зв’язку ПрАТ «МТС Україна».

З метою отримання доказів, виникає необхідність у тимчасовому доступі , а саме: роздруківки вхідних - вихідних дзвінків, та повідомлень, мобільних телефонів, які здійснювалися в період з 13:00 год. по 15:00 год. 18.05.2015 року по вул. Глінки, 33 в м. Тернополі, з прив’язкою до базових станцій – LAC 54120 CID 49563, 49562, 15871.

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв’язку ПрАТ «МТС Україна» , та може мати значення доказів у кримінальному провадженні.

Із врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ «МТС Україна», про зв'язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, –

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням із прокурором прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю – задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 на тимчасовий доступ до інформації, з можливістю вилучення даної інформації, скопіювавши її на електронний носій, за період з 13:00 год. по 15:00 год. 18.05.2015 року по вул. Глінки, 33 в м. Тернополі, з прив’язкою до базових станцій – LAC 54120 CID 49563, 49562, 15871, яка знаходиться в оператора телекомунікацій рухомого зв’язку ПрАТ «МТС Україна» за адресою: м. Львів, вул. Івасюка, 3, а саме:

1. адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів.

2. тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3. дата, час та тривалість з’єднання;

4. ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку, з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_5

Джерело: ЄДРСР 50430545
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку