open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
606/1028/15-к

У Х В А Л А

і м е н е м У к р а ї н и

04 червня 2015 року

Теребовлянський районний суд Тернопільської області в складі: головуючої судді Ромазан Л.С., при секретарі Будз М.В.,

з участю прокурора Левчука А.О.,

захисника ОСОБА_1,

законного представника ОСОБА_2 ОСОБА_3,

потерпілого ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Теребовлі кримінальне провадження про застосування до ОСОБА_5 за вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч.1 ст.115 КПК України, примусових заходів медичного характеру, -

В С Т А Н О В И В:

Теребовлянським районним судом Тернопільської області розглядається кримінальне провадження про застосування до ОСОБА_5 за вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч.1 ст.115 КПК України, примусових заходів медичного характеру.

Відповідно до ухвали Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області 21 травня 2015 року ОСОБА_5 8 червня 2015 року закінчується строк запобіжного заходу у вигляді поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають його небезпечну поведінку - комунальної установи Тернопільської обласної ради «Буданівська обласна психоневрологічна лікарня».

Однак, судове провадження у вказаному кримінальному провадженні ще не закінчено.

Будь-яких даних про зменшення чи відсутність ризику, передбаченого ст.177 КПК України, для застосування стосовно ОСОБА_5 більш м'якого запобіжного заходу, ніж поміщення до психіатричного закладу, в судовому засіданні не встановлено.

Заслухавши думку прокурора, захисника, інших учасників кримінального провадження, суд приходить до висновку, що обраний ОСОБА_5 запобіжний захід у вигляді поміщення до психіатричного закладу необхідно продовжити, оскільки будь-яких даних про зменшення чи відсутність ризику, передбаченого ст. 177 КПК України,для застосування стосовно нього більш м'якого запобіжного заходу, ніж поміщення до психіатричного закладу, в судовому засіданні не встановлено.

Таким чином, виходячи з положень ст.177,178 КПК України,ст.5,6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та враховуючи матеріали справи, які свідчать, що інші запобіжні заходи не забезпечать належної поведінки ОСОБА_5 під  час розгляду справи, суд приходить до висновку, що ОСОБА_5 необхідно продовжити строк тримання поміщення до психіатричного закладу на 60 днів.

Керуючись ст.177,178, 205, 508 КПК України, суд,

у х в а л и в:

Продовжити ОСОБА_5 обраний запобіжний захід у виді поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають його небезпечну поведінку - комунальної установи Тернопільської обласної ради «Буданівська обласна психоневрологічна лікарня» на 60 днів, тобто до 3 серпня 2015 року.

Копію ухвали направити прокурору, особі, яка вчинила суспільно-небезпечне діяння ОСОБА_5, головному лікарю комунальної установи Тернопільської обласної ради «Буданівська обласна психоневрологічна лікарня».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуюча

Джерело: ЄДРСР 50430337
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку