open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 162/1379/15-а

Провадження № 2-а/162/1443/2015

ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження

27 серпня 2015 року смт Любешів.

 Суддя Любешівського районного суду Волинської області Труш В. О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до військового комісара Маневицько-Любешівського об"єднаного районного війскового комісаріату підполковника ОСОБА_2 про скасуванння постанови №108 від 17 серпня 2015 року по справі про адміністративне правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

Позовна заява відповідає вимогам статті 106, частини 1 статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС) та підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.

Підстав для її повернення, залишення без розгляду чи відмови у відкритті провадження не встановлено, а тому слід відкрити провадження у справі.

У відповідності до частини 6 статті 107 КАС копія ухвали про відкриття провадження у адміністративній справі невідкладно після постановлення надсилається особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їх процесуальні права і обов'язки. Відповідачу надсилаються також копія позовної заяви та доданих до неї документів.

До вказаної нижче дати судового засідання відповідачу пропонується подати письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є, стосовно предмету позову.

У випадку заперечення проти позову відповідачу надати всі матеріали, що були    або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті оскаржуваної постанови.  

Витребувати від війскового комісара Маневицько-Любешівського ОРВК матеріали про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.

Враховуючи особливості розгляду даної категорії справ, значну віддаленість місця знаходження (перебування) відповідача від суду, де знаходиться в провадженні дана  справа, суд вважає за можливе продовжити розгляд справи до 10 днів у відповідності до ч.1 ст.171-2 КАС.

Керуючись статтями    100, 107, 110, 171-2 КАС, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до військового комісара Маневицько-Любешівського об"єднаного районного війскового комісаріату підполковника ОСОБА_2 про скасуванння постанови №108 від 17 серпня 2015 року по справі про адміністративне правопорушення.

Призначити справу до судового розгляду у судовому  засіданні на 9 год. 00 хв. 02 вересня 2015 року у приміщенні Любешівського районного суду з викликом сторін.

Якщо повідомлення про розгляд справи не буде вручене сторонам завчасно, продовжити розгляд справи до 10 днів та призначити резервну дату проведення судового засідання на 11 год. 00 хв. 07 вересня 2015 року.

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів, пам"ятку про права і обов"язки та запропонувати подати у строк до 01 вересня 2015 року (07 вересня 2015 року) письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.

Зобов"язати війскового комісара Маневицько-Любешівського ОРВК надати Любешівському районному суду матеріали про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.                                                                                                                                                                                                                                                          

Суддя:                 /підпис/                                  ОСОБА_3

Згідно з оригіналом.

СУДДЯ ЛЮБЕШІВСЬКОГО

РАЙОННОГО СУДУ                                                                ОСОБА_3

                       

Джерело: ЄДРСР 49615414
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку