open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Харківський окружний адміністративний суд 61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3

У Х В А Л А

про залучення третьої особи

28.04.2011р.                                                              № 2а- 4371/11/2070

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Бідонько А.В., розглянувши адміністративний позов Дергачівської міжрайонної державної податкової інспекції у Харківській області до Суб"єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності,-

в с т а н о в и в :

Дергачівська міжрайонна державна податкова інспекція у Харківській області звернулась до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Суб"єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, в якому просить суд:

- припинити підприємницьку діяльність відповідача.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 28.04.2011 року відкрито провадження у справі.

          Згідно з ч.2 ст.53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть бути залучені до участі у справі з ініціативи суду.

          Згідно з ч.1 ст.1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" державний реєстратор є посадовою особою, яка відповідно до цього Закону від імені держави здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

          Відповідно до частини 3 статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" державний реєстратор повинен не пізніше наступного робочого дня з дати надходження судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, внести до Єдиного державного реєстру запис щодо цього судового рішення та в той же день повідомити органи статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування та юридичну особу, щодо якої було прийнято судове рішення, про внесення до Єдиного державного реєстру такого запису.

          Таким чином, рішення у даній справі може вплинути на обов’язки державного реєстратора - Золочівської районної державної адміністрації Харківської області.

          Враховуючи викладене, суд прийшов до висновку про необхідність залучення державного реєстратора - Золочівської районної державної адміністрації Харківської області в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.

          На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 53, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

у х в а л и в :

Залучити до участі у справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, державного реєстратора - Золочівської районної державної адміністрації Харківської області.

Роз’яснити третій особі, що вона має права і обов’язки, визначені ст. ст. 49, 54 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Бідонько А.В.

Джерело: ЄДРСР 49278478
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку